151.FC Slovácko1410:209
    16FC Baník Ostrava1418:298
    Krátké zprávy
    Věděli jste, že?

24/11 10:16 | Statistiky HET ligy nabízí mnoho pestrých zjištění. Jaké konkrétně se týkají 16. kola aktuální sezony? Zobrazit více

Postup Plzně

23/11 21:10 | Fotbalisté Plzně postoupili do vyřazovací fáze Evropské ligy. Svěřenci Pavla Vrby v pátém utkání skupiny G doma porazili bukurešťský FCSB 2:0 a mají kolo před koncem jistotu, že společně s rumunským soupeřem budou v soutěži pokračovat i na jaře.

Milost pro Komličenka

23/11 15:46 | Disciplinární komise fotbalové ligy vyhověla žádosti Mladé Boleslavi a podmínečně prominula Nikolaji Komličenkovi zbytek osmizápasového trestu.

Prodloužení smlouvy

23/11 15:23 | Reprezentant Šimon Falta prodloužil smlouvu v Sigmě Olomouc. Čtyřiadvacetiletý záložník podepsal na Hané kontrakt do června 2021.

Inspirace v Seville

22/11 20:41 | Trenér Zlína Bohumil Páník je připraven ve čtvrtečním utkání Evropské ligy na hřišti Šeriffu Tiraspol dát šanci hráčům širšího kádru. Zároveň se ale nevzdává šance na postup. Zobrazit více

Tresty za karty

22/11 09:33 | Jablonec se bude muset proti Slavii obejít bez záložníka Michala Trávníka, který si odpyká jednozápasový trest za čtyři žluté karty. Vynucená pauza rovněž čeká brněnského Tomáše Pilíka a Jana Navrátila ze Slovácka. Zobrazit více

Chyba Zelinky

21/11 10:36 | Sudí Miroslav Zelinka upřel fotbalistům Sparty Praha v závěru pátečního utkání 14. kola první ligy proti Jihlavě pokutový kop. Zobrazit více

Co bude s Lafatou?

18/11 09:44 | Trenér fotbalistů Sparty Andrea Stramaccioni po utrápené výhře 1:0 nad Jihlavou bránil rozhodnutí nasadit útočníka Davida Lafatu až na posledních deset minut. Zobrazit více

Nezmar opustí Slovan

15/11 12:55 | Jan Nezmar po podzimu skončí ve funkci sportovního ředitele fotbalistů Liberce, kde pět let úspěšně působil. Potvrdil, že má namířeno do pražské Slavie, Zobrazit více

Kanonáda v Rumunsku

10/11 21:17 | Fotbalisté pražské Slavie při otevření nového stadionu v Craiově rozstříleli tamní tým v přípravném zápase 4:0. Dva góly dal třetímu celku rumunské ligy v prvním poločase Milan Škoda, po změně stran si připsal premiérovou trefu Pavel Bucha a skóre uzavřel Mick van Buren.

Statistický výběr

nejdelší sérii bez obdržené branky drží slavný Petr Čech, který v sezoně 2001/2002 neinkasoval dlouhých 902 minut?