<
1.kolo
>
  #KlubZSB
  1FC Baník Ostrava00:00
  2FK Teplice00:00
  3FC Slovan Liberec00:00
  4FK Jablonec00:00
  5SK Sigma Olomouc00:00
  6FK Mladá Boleslav00:00
  7FC Fastav Zlín00:00
  8Bohemians Praha 190500:00
  91.FC Slovácko00:00
  10FK Dukla Praha00:00
  11FC Viktoria Plzeň00:00
  12AC Sparta Praha00:00
  13SFC Opava00:00
  141.FK Příbram00:00
  15SK Slavia Praha00:00
  16MFK Karviná00:00

  Kouč Jihlavy Jinoch: Nikdo nechce být podepsán pod sestupem z ligy

  Mužstvo Jihlavy povede v závěrečných sedmi kolech Josef Jinoch, který má za úkol stáhnout čtyřbodové manko na nesestupové příčky. Webovým stránkám Vysočiny poskytl zajímavý rozhovor, z něhož vám předkládáme vybrané části.

  Kouč Jihlavy Jinoch: Nikdo nechce být podepsán pod sestupem z ligy

  O funkci generálního manažera: 

  "Za tímto titulem se skrývají moje pravomoci za veškerý chod prvního týmu, vedení tréninků a zápasů. Se sportovním manažerem Bokšou i vedením klubu budu komunikovat, ale zodpovědnost nyní leží na mých bedrech. Společně s dvojicí asistentů v nadcházejících sedmi prvoligových zápasech uděláme vše pro získání co největšího počtu bodů."

  O výběru asistentů:

  "Michal Kadlec byl nominován na základě znalosti prostředí a hráčů, kterými klub disponuje, abychom rychleji pronikli do problematiky. S Petrem Čuhelem jsem spolupracoval ve Slavii a vím, co umí. Nemusíme se tak dlouho seznamovat a můžeme rovnou začít pracovat. Má bohaté zkušenosti s pozicí asistenta, navíc už řadu týmů vedl samostatně. Svoji roli v této fázi sezóny samozřejmě sehrál i fakt, že byl momentálně bez angažmá."

  O početné marodce:


  "Předchozí trenér skutečně neměl snadnou pozici, když se potýkal se spoustou zraněných hráčů a to jej limitovalo při výběru možností sestavy. Od duelu s Bohemians se každopádně žádný fotbalista neuzdravil a ani ve výhledu není nikdo, kdo by mohl být k dispozici dříve, než za 14 dní. A to se bohužel týká i Petra Tlustého, jenž dnes zkusil rozcvičku a musel odejít z tréninku."

  O střelecké nemohoucnosti:

  "Nechci se vracet k tomu, co bylo. To si jistě zaslouží důkladný rozbor ze strany sportovního vedení klubu. Pravdou však je, že pokud se prakticky nevystřelí na bránu, tak asi těžko z toho lze skórovat. Pokud chceme uspět, tak se jednoduše musíme dostat více ke střelbě a zakončení."

  O délce angažmá:

  "Zatím je to pouze do konce této sezóny, tedy vlastně na sedm zápasů. Co bude poté, zatím vůbec neřešíme. Myslím si, že taková debata ani do konce sezóny neproběhne. Nyní se musíme koncentrovat na úspěšné dohrání ročníku. Tedy na záchranu, které všichni věříme. Nikdo nechceme být podepsáni pod sestupem mužstva z první ligy."


  FOTO: fcvysocina.cz