<
14.kolo
>
    #KlubZSB
    1FC Viktoria Plzeň1432:542
    2SK Sigma Olomouc1422:929
    3SK Slavia Praha1424:528
    4FC Slovan Liberec1423:1626
    5AC Sparta Praha1418:1125
    6Bohemians Praha 19051415:1321
    7FK Jablonec1420:1720
    8FK Teplice1418:1719
    9FK Mladá Boleslav1418:2217
    10FC Fastav Zlín1415:2116
    11FK Dukla Praha1414:2616
    12MFK Karviná1414:2311
    13FC Zbrojovka Brno149:2211
    14FC Vysočina Jihlava1414:2810
    151.FC Slovácko1410:209
    16FC Baník Ostrava1418:298

    Delegace rozhodčích pro 7. kolo: Derby odpíská zkušený Jílek

    Podívejte se, kteří rozhodčí budou v 7. kole pískat zápas zrovna vašeho oblíbeného týmu.

    Delegace rozhodčích pro 7. kolo: Derby odpíská zkušený Jílek

    FK Dukla Praha - FC Baník Ostrava (pátek, 18:00)

    Hlavní rozhodčí:
     Franěk
    První asistent: Mokrusch
    Druhý asistent: Pospíšil
    Čtvrtý rozhodčí: Marek
    Delegát: Mlsna
    Technický delegát: Hartman

    FK Teplice - Bohemians Praha 1905 (pátek, 18:00)


    Hlavní rozhodčí:
     Pechanec
    První asistent: Arnošt
    Druhý asistent: Kubr
    Čtvrtý rozhodčí: Ginzel
    Delegát: Bohuněk
    Technický delegát: Ubias

    MFK Karviná - SK Sigma Olomouc (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí:
     Příhoda
    První asistent: Moláček
    Druhý asistent: Hrabovský
    Čtvrtý rozhodčí:
     Mikyska
    Delegát: Kubíček
    Technický delegát: Zavadil

    FC Zbrojovka Brno - FC Slovan Liberec (sobota, 17:00)

    Hlavní rozhodčí:
    Královec
    První asistent: Nádvorník
    Druhý asistent: Hájek
    Čtvrtý rozhodčí: Rejžek
    Delegát: Petřík
    Technický delegát: Hartman

    1.FC Slovácko - FK Mladá Boleslav (sobota, 19:00)

    Hlavní rozhodčí: Berka
    První asistent: Wilczek
    Druhý asistent: Myška
    Čtvrtý rozhodčí: Marek
    Delegát: Hojsík
    Technický delegát: Urbanec

    FK Jablonec - FC Vysočina Jihlava (neděle, 15:00)


    Hlavní rozhodčí: Matějček
    První asistent: Pelikán
    Druhý asistent: Paták J.
    Čtvrtý rozhodčí: Lerch
    Delegát: Krondl
    Technický delegát: Adamec

    SK Slavia Praha - AC Sparta Praha (neděle, 18:00)


    Hlavní rozhodčí: Jílek
    První asistent: Blažej
    Druhý asistent: Dobrovolný
    Čtvrtý rozhodčí: Příhoda
    Delegát: Ulrich
    Technický delegát: Rampáček

    FC Viktoria Plzeň - FC Fastav Zlín (pondělí
    , 18:00)

    Hlavní rozhodčí:
     Nenadál
    První asistent: Kotík
    Druhý asistent: Kříž
    Čtvrtý rozhodčí: Franěk
    Delegát: Kureš
    Technický delegát: Valeš