<
17.kolo
>
    #KlubZSB
    1FC Viktoria Plzeň1734:547
    2SK Sigma Olomouc1723:1033
    3SK Slavia Praha1727:832
    4AC Sparta Praha1723:1231
    5FC Slovan Liberec1724:1830
    6Bohemians Praha 19051716:1425
    7FK Jablonec1723:2124
    8FK Teplice1721:1923
    9FC Fastav Zlín1719:2421
    10FK Dukla Praha1719:3020
    11MFK Karviná1717:2517
    12FK Mladá Boleslav1719:3017
    131.FC Slovácko1715:2415
    14FC Zbrojovka Brno1712:2415
    15FC Vysočina Jihlava1716:3213
    16FC Baník Ostrava1722:3411

    Delegace rozhodčích pro 16. kolo HET ligy

    Páteční předehrávku 16. kola HET ligy mezi Slavií a Baníkem Ostrava odpíská Jan Jílek. Sobotní duel vedoucí Plzně s Jabloncem bude řídit Pavel Královec a nedělní duel Sparty s Mladou Boleslaví odpíská Karel Hrubeš. Podívejte se, kteří rozhodčí budou pískat zápas vašeho oblíbeného týmu.

    Delegace rozhodčích pro 16. kolo HET ligy

    SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava (pátek, 19:30)
    Hlavní rozhodčí:
     Jílek Jan
    První asistent: Paták Jan
    Druhý asistent: Kříž Jiří
    Čtvrtý rozhodčí: Houdek Jiří
    Delegát: Chytil Ivo
    Technický delegát: Adamec Radim

    FK Dukla Praha - FK Teplice (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Příhoda Radek
    První asistent: Arnošt Zdeněk
    Druhý asistent: Pfeifer Michal
    Čtvrtý rozhodčí: Hrubeš Karel
    Delegát: Krondl Václav
    Technický delegát: Rampáček Zbyněk

    1. FC Slovácko - FC Vysočina Jihlava (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Proske Zbyněk
    První asistent: Wilczek Martin
    Druhý asistent: Dresler Radim
    Čtvrtý rozhodčí: Marek Emanuel
    Delegát: Svoboda Miroslav
    Technický delegát: Duda Zdeněk 

    FC Zbrojovka Brno - FC Fastav Zlín (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Pechanec Ondřej
    První asistent: Mokrusch Tomáš
    Druhý asistent: Pospíšil Dušan
    Čtvrtý rozhodčí: Lerch Ondřej
    Delegát: Liba Miroslav
    Technický delegát: Kruliš Ladislav

    MFK Karviná - Bohemians Praha 1905 (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Franěk Pavel
    První asistent: Pochylý Stanislav
    Druhý asistent: Horák Adam
    Čtvrtý rozhodčí: Julínek Pavel
    Delegát: Helebrant Luboš
    Technický delegát: Mikel Petr

    FC Slovan Liberec - SK Sigma Olomouc (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Orel Pavel
    První asistent: Kotík Radek
    Druhý asistent: Koval Zdeněk
    Čtvrtý rozhodčí: Dubravský Radek
    Delegát: Holub Vítězslav
    Technický delegát: Mencl Kryštof

    FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec (sobota, 19:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Královec Pavel
    První asistent: Nádvorník Ivo
    Druhý asistent: Hájek Kamil 
    Čtvrtý rozhodčí: Ginzel Ondřej
    Delegát: Zeman Libor
    Technický delegát: Šotek Jan

    AC Sparta Praha - FK Mladá Boleslav (neděle, 18:00)
    Hlavní rozhodčí: 
    Hrubeš Karel
    První asistent: Moláček Jiří
    Druhý asistent: Flimmel Milan
    Čtvrtý rozhodčí: Příhoda Radek
    Delegát: Mlsna Petr
    Technický delegát: Hartman Václav