<
1.kolo
>
    #KlubZSB
    1FC Baník Ostrava00:00
    2FK Teplice00:00
    3FC Slovan Liberec00:00
    4FK Jablonec00:00
    5SK Sigma Olomouc00:00
    6FK Mladá Boleslav00:00
    7FC Fastav Zlín00:00
    8Bohemians Praha 190500:00
    91.FC Slovácko00:00
    10FK Dukla Praha00:00
    11FC Viktoria Plzeň00:00
    12AC Sparta Praha00:00
    13SFC Opava00:00
    141.FK Příbram00:00
    15SK Slavia Praha00:00
    16MFK Karviná00:00

    Delegace rozhodčích pro 21. kolo HET ligy

    Podívejte se, kteří rozhodčí budou ve 21. kole pískat zápas zrovna vašeho oblíbeného týmu.

    Delegace rozhodčích pro 21. kolo HET ligy
    Slovan - Zbrojovka (pátek, 20:15)
    Hlavní rozhodčí: Matějček Milan
    První asistent: Hrabovský Jakub
    Druhý asistent: Wilczek Martin
    Čtvrtý rozhodčí: Lerch Ondřej
    Delegát: Svoboda Miroslav
    Technický delegát: Ubias Emil

    Ml. Boleslav- Slovácko (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí:
     Orel Pavel 
    První asistent: Blažej Petr
    Druhý asistent: Antoníček Petr
    Čtvrtý rozhodčí: Severýn Vojtěch
    Delegát: Mlsna Petr
    Technický delegát: Andrejs Václav

    Baník - Dukla (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: Nenadál Martin
    První asistent: Paták Jan
    Druhý asistent: Kubr Jaroslav
    Čtvrtý rozhodčí: Houdek Jiří
    Delegát: Mareš Pavel
    Technický delegát: Kruliš Ladislav 

    Vysočina - Jablonec (sobota, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: Proske Zbyněk
    První asistent: Myška Michal
    Druhý asistent: Horák Adam
    Čtvrtý rozhodčí: Berka Ondřej 
    Delegát: Ulrich Jiří
    Technický delegát: Urbanec Ludvík

    Slavia - Sparta (sobota, 17:30)
    Hlavní rozhodčí: Královec Pavel
    První asistent: Nádvorník Ivo
    Druhý asistent: Hájek Kamil
    Čtvrtý rozhodčí: Marek Emanuel
    Delegát: Holub Vítězslav
    Technický delegát: Ondo Milan

    Olomouc - Karviná (sobota, 20:00)
    Hlavní rozhodčí: Julínek Pavel 
    První asistent: Kotík Radek
    Druhý asistent: Podaný Marek
    Čtvrtý rozhodčí: Dubravský Radek
    Delegát: Bohuněk Karel
    Technický delegát: Hubička František

    Bohemians - Teplice (neděle, 15:00)
    Hlavní rozhodčí: Ardeleanu Petr
    První asistent: Pelikán Ondřej
    Druhý asistent: Pochylý Stanislav
    Čtvrtý rozhodčí: Ginzel Ondřej
    Delegát: Chytil Ivo
    Technický delegát: Tandler Michal

    Zlín - Plzeň (neděle, 17:00)
    Hlavní rozhodčí: Franěk Pavel 
    První asistent: Arnošt Zdeněk
    Druhý asistent: Flimmel Milan
    Čtvrtý rozhodčí: Machálek Jan
    Delegát: Hojsík Petr
    Technický delegát: Brutar Michal