<
30.kolo
>
    #KlubZSB
    1FC Viktoria Plzeň2950:2263
    2SK Slavia Praha2947:1956
    3FK Jablonec2947:2753
    4AC Sparta Praha2943:2552
    5SK Sigma Olomouc2938:2252
    6FC Slovan Liberec2936:3246
    7Bohemians Praha 19052930:2937
    8FK Teplice2932:3734
    9FK Mladá Boleslav2931:4034
    10FK Dukla Praha2931:5032
    111.FC Slovácko2923:3031
    12FC Vysočina Jihlava2930:4630
    13FC Fastav Zlín2928:4730
    14FC Baník Ostrava2934:4328
    15MFK Karviná2930:4027
    16FC Zbrojovka Brno2920:4124

    Delegace rozhodčích pro 29. kolo HET ligy

    Podívejte se, kteří rozhodčí budou pískat zápasy 29. kola.

    Delegace rozhodčích pro 29. kolo HET ligy

    Brno - Jihlava 
    Hlavní rozhodčí: Franěk
    První asistent: Mokrusch
    Druhý asistent: Hrabovský
    Čtvrtý rozhodčí: Nenadál
    Delegát: Ulrich
    Technický delegát: Urbanec

    Slavia - Jablonec 
    Hlavní rozhodčí: Královec
    První asistent: Nádvorník
    Druhý asistent: Hájek
    Čtvrtý rozhodčí: Houdek
    Delegát: Melichar
    Technický delegát: Ubias

    Slovácko - Zlín 
    Hlavní rozhodčí: Marek
    První asistent: Moláček
    Druhý asistent: Kříž
    Čtvrtý rozhodčí: Lerch
    Delegát: Kureš
    Technický delegát: Kořínek

    Plzeň - Teplice 
    Hlavní rozhodčí: Julínek
    První asistent: Wilczek
    Druhý asistent: Podaný
    Čtvrtý rozhodčí: Zelinka
    Delegát: Bohuněk
    Technický delegát: Ondo

    Ml. Boleslav - Dukla 
    Hlavní rozhodčí: Ginzel
    První asistent: Arnošt
    Druhý asistent: Melichar
    Čtvrtý rozhodčí: Machálek
    Delegát: Krondl
    Technický delegát: Mencl

    Sparta - Sigma 
    Hlavní rozhodčí: Příhoda
    První asistent: Paták J.
    Druhý asistent: Kubr
    Čtvrtý rozhodčí: Ardeleanu
    Delegát: Mlsna
    Technický delegát: Hrubeš R.

    Liberec - Bohemians
    Hlavní rozhodčí: Dubravský
    První asistent: Dobrovolný
    Druhý asistent: Dresler
    Čtvrtý rozhodčí: Severýn
    Delegát: Holub
    Technický delegát: Valeš

    Karviná - Baník
    Hlavní rozhodčí: Hrubeš K.
    První asistent: Blažej
    Druhý asistent: Pospíšil
    Čtvrtý rozhodčí: Berka
    Delegát: Dofek
    Technický delegát: Mikel