16FC Zbrojovka Brno2515:3520

Zprávy

• Nedělní program: Liberec přivítá Slavii, Karviná vyzve Teplice

22/04/2018 | Preview
      Fotbalisté Slavie Praha, kterým patří v tabulce druhé místo za Plzní, se v dnešním utkání 25. kola představí v Liberci. Na lavičce aktuálně pátého celku až do loňského prosince působil trenér "sešívaných" Jindřich Trpišovský. Jedenáctá Karviná doma vyzve osmé Teplice s cílem odčinit předchozí tři porážky ze vzájemných prvoligových duelů.
    • Plzeň po Čermákově hattricku vyhrála nad posledním Brnem 3:1

21/04/2018 | Reportáže
      Hráči vedoucí Plzně ve 25. ligovém kole zvítězili v Brně nad domácí Zbrojovkou 3:1. Hattrickem se blýskl záložník Aleš Čermák, který dvakrát skóroval v prvním poločase a třetí gól přidal hned po změně stran. Porážku Brna už v závěru pouze zmírnil Musefiu Ashiru.
    • Zlín díky Vukadinovičovi vyhrál v Boleslavi a přiblížil se záchraně

Hráči Zlína ve 25. kola první ligy zvítězili v Mladé Boleslavi 1:0 a přiblížili se záchraně. "Ševci" mají na devátém místě tabulky šestibodový náskok na předposlední Ostravu. Jedenáctá Boleslav v nejvyšší soutěži prohrála po pěti zápasech a je o dva body za Zlínem. Utkání v 67. minutě rozhodl Vukadin Vukadinovič.
    • Slovácko porazilo Duklu, dvakrát se trefil Havlík

Hráči Slovácka porazili ve 25. kole pražskou Duklu 2:0 a unikli z pásma bezprostředního ohrožení. Obě branky vstřelil v závěru poločasu Marek Havlík, tu druhou z penalty po faulu Podaného na Navrátila. Brankář Milan Heča udržel už potřetí za sebou čisté konto, hosté ho prakticky vůbec nezaměstnali.
    • Bohemians doma vedli, Jihlava ale dokázala vyrovnat

Hráči Bohemians 1905 remizovali v 25. ligovém kole s Jihlavou 1:1. Pražany poslal po hodině hry do vedení Dominik Mašek, ale v 78. minutě srovnal guinejský záložník Kamso Mara. "Klokani" doma nevyhráli poprvé po čtyřech zápasech a jsou v tabulce sedmí. Vysočina si připsala třetí remízu 1:1 po sobě a na čtrnácté příčce má tříbodový náskok před předposlední Ostravou.
    • Olomouc doma zdolala Ostravu 1:0 a vrátila se na třetí místo

Fotbalisté Olomouce v souboji prvoligových nováčků doma porazili Ostravu 1:0 a vrátili se na třetí místo tabulky před Spartu. Předposlední Baník po čtyřech zápasech prohrál a po neúplném 25. kole ztrácí dva body na nesestupové pozice. Zápas rozhodl v 71. minutě Jakub Plšek. Závěrečnou desetiminutovku Hanáci dohrávali bez vyloučeného Lukáše Kalvacha, v nastavení dostal červenou kartu i hostující Václav Procházka.
    • TOP 11 Pavla Kuky: Záloha snů s Nedvědem a Rosickým

21/04/2018 | Aktuální zprávy
      Legendární útočník Pavel Kuka už sám figuroval v TOP 11 25 let HET ligy, ale teď byla řada na něm, aby vybral svůj hvězdný výběr. Jak se s tím bývalý hráč Slavie popasoval?
    • TOP 25 osobností: Daniel Kolář

V roce 2006 se stal českým Talentem roku a od té doby ušel hodně pestrou fotbalovou cestu. Coby odchovanec Sparty zkoušel prorazit na pražské Letné, mezi legendy však vstoupil až po přestupu do Viktorie Plzeň. S ní získal hned čtyři mistrovské trofeje. Ovšem stihl i zahraniční angažmá, a to v tureckém Gaziantepsporu.
    • Třetí místo máme ve svých rukou, radoval se sparťan Kadlec

Výhra 2:0 nad Jabloncem byla pro fotbalisty Sparty velmi důležitá, protože se v tabulce dostali právě před Severočechy a nyní si mohou minimálně třetí příčku v tabulce uhrát sami. Útočník Václav Kadlec věří, že zvýšené sebevědomí z posledních zápasů Pražanům pomůže k probojování do evropských pohárů.
    • Sparta porazila Jablonec 2:0 a posunula se na třetí místo tabulky

20/04/2018 | Reportáže
      Sparta v 25. kole první ligy doma porazili Jablonec 2:0 a minimálně do soboty se posunuli na třetí místo tabulky. Góly se o to zasloužili Nicolae Stanciu a Václav Kadlec. Jablonec, který klesl na páté místo, tak prohrál poprvé na jaře a po osmi zápasech. Sparta naopak protáhla neporazitelnost na deset utkání, vyhrála však teprve podruhé z posledních osmi duelů.
    • Vyšlápne si Rada na Spartu? Vyhrát potřebují oba týmy

20/04/2018 | Aktuální zprávy
      Páteční předehrávku 25. kola HET ligy obstará důležitý duel o evropské poháry. Sparta doma na Letné přivítá Jablonec a vítěz zápasu se minimálně do soboty posune na třetí příčku v tabulce, která může znamenat přímý postup do Evropské ligy. A také udrží šanci na druhé místo zajišťující předkolo Ligy mistrů. Naopak poražený tým už bude na pozici vicemistra útočit jen těžko.
    • Zápas na Spartě je pro mě malý svátek, říká Tomáš Hübschman

19/04/2018 | Rozhovory
      I když v posledních dvou zápasech nehrál, v Jablonci je šéfem, kterého kabina poslouchá na slovo. Šestatřicetiletý defenzivní záložník Tomáš Hübschman, osminásobný vítěz ukrajinské ligy, je zkrátka tím pravým lídrem, jehož by si přál mít v týmu snad každý trenér. Nastoupí však ve šlágru kola na Spartě? A není pro něj aktuální sezona ta poslední?
    • Fotbal Extra navštíví Vatajelua i fotbalisty Brna

19/04/2018 | Aktuální zprávy
      Před námi je 25. kolo fotbalové HET ligy. Ale ještě předtím jsme pro vás přichystali nový díl pořadu Fotbal Extra. V něm se budeme věnovat šlágru kola. Na Letné se utkají týmy, které na jaře neprohrály. Tedy Sparta a Jablonec.