16FC Vysočina Jihlava1110:247

Zprávy

• Kabajev dal druhý nejrychlejší hattrick v historii české ligy

20/10/2017 | Aktuální zprávy
      Ruský fotbalista Jevgenij Kabajev z Bohemians Praha 1905 se postaral o druhý nejrychlejší hattrick v historii české nejvyšší soutěže. Při výhře 4:2 v Jihlavě se prosadil třikrát mezi 9. a 22. minutou, tedy za 13 minut. Rychlejší hattrick dal jen v roce 1994 Horst Siegl, kterému stačilo osm minut.
    • Ostrava neudržela vedení a remizovala s Olomoucí 1:1

20/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Ostravy a Olomouce se v dnešním utkání 11. kola nejvyšší soutěže rozešli smírem 1:1. Přestože Baník vedl čtvrtou trefou Roberta Hrubého v sezoně, náskok neudržel a olomoucký Pavel Moulis vyrovnávací trefou prodloužil jeho čekání na výhru už na deset zápasů. Baník i popáté v sezoně doma remizoval, Olomouc se bodově dotáhla na druhou Slavii.
    • Kabajev hattrickem zařídil Bohemians výhru 4:2 v Jihlavě

Hattrick během úvodních 22 minut v podání Jevgenije Kabajeva přinesl fotbalistům Bohemians Praha 1905 výhru 4:2 v duelu 11. kola první ligy na hřišti Jihlavy. Ta na nejrychleji nastřílené tři góly od úvodního hvizdu v historii soutěže dokázala odpovědět brankou Petra Tlustého, ale Rudolf Reiter vrátil hostům tříbrankový náskok. Davis Ikaunieks už jen z penalty snížil.
    • Nezastavitelná Plzeň! Co pojí Vrbovu partu s AS Řím a Bayernem?

Jako namydlený blesk zatím letí sezonou fotbalisté Plzně, kteří na své pouti za titulem bez milosti ničí všechny protivníky. Deset výher za úvodních deset kol je dokonce nový rekord české ligy. Co ale tažení Viktorie znamená v porovnání s předními evropskými soutěžemi za posledních 25 let?
    • TOP 25 osobností: Legendární Blažek je rekordmanem i kovaným sparťanem

Slavný brankář Jaromír Blažek sice patří mezi odchovance Slavie, legendou se ale stal až na Spartě. Právě na Letné získal hned sedm mistrovských titulů a prodral se i do reprezentace, se kterou se zúčastnil památného mistrovství Evropy 2004 v Portugalsku. V české lize pak drží rekord v počtu vychytaných nul (157) i fotbalové dlouhověkosti, neboť se v květnu 2015 stal nejstarším hráčem české ligy. Zarytý sparťan, jehož bratrancem je slavný tenista Radek Štěpánek.
    • Páteční zápasy: Jihlava s Ostravou se budou snažit odrazit ode dna

Páteční zápasy 11. kola HET ligy přinesou souboje celků v opačném rozpoložení. Zatímco Jihlava a Ostrava se v domácím prostředí budou snažit výhrou dostat ze dna tabulky, jejich soupeři Bohemians Praha 1905 a Sigma Olomouc mají nahráno a mohou jít do utkání bez tlaku.
    • Pivarník: Šňůra Plzně musí jednou padnout. Třeba skončí právě na nás

20/10/2017 | Rozhovory
      Zastavit suverénní jízdu Plzně českou ligou se o víkendu pokusí Zbrojovka, jež v minulém kole zvládla klíčový souboj se Slováckem. Za brněnským probuzením stojí nový trenér Roman Pivarník, který ještě v minulé sezoně vedl právě Viktorii. Jak tehdy nesl překvapivé odvolání z funkce a pokusí se v zimě zlákat do týmu Jakuba Řezníčka?
    • Zlínský Jiráček: Byl to náš nejlepší zápas v Evropě

Třetímu vystoupení fotbalistů Zlína v Evropské lize scházela vítězná tečka. Záložník Fastavu Petr Jiráček po remíze 1:1 s dánským mistrem FC Kodaň tvrdil, že moravský tým podal na hřišti v Olomouci zatím svůj nejlepší výkon v soutěži.
    • Hubník po prohře s Luganem: Hráli jsme pomalu a jen po šestnáctku

Kapitán Roman Hubník po téměř dvou měsících nastoupil v základní sestavě Plzně, ale svůj návrat po zranění si neužil, protože Viktoria ve skupině Evropské ligy nečekaně podlehla outsiderovi Luganu 2:3. Podle zkušeného obránce Západočechům v Lucernu chyběla větší rychlost i kvalita v ofenzivě.
    • Corner Challenge v Karviné

Za další Corner Challenge jsme se vypravili do Karviné. Výzvě se v nejvýchodnějším prvoligovém klubu postavili Tomáš Weber, Filip Panák, Lukáš Budínský a Jan Moravec.
    • Necid přišel do týmu později, přesto je nejlepším střelcem Slavie

19/10/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože fotbalista Tomáš Necid se vrátil do Slavie až na začátku září v průběhu podzimní části sezony, je s šesti soutěžními góly aktuálně nejlepším střelcem týmu. Současnou formu potvrdil osmadvacetiletý útočník i ve čtvrtečním třetím utkání základní skupiny Evropské ligy ve Villarrealu, kde úvodní brankou v osmnácté minutě přispěl k remíze 2:2.
    • Dukla neprohrála už 8 zápasů v řadě! V předehrávce remizovala se Slováckem

19/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka v předehrávce 11. kola první ligy remizovali 1:1 na hřišti Dukly a ani na pátý pokus nedokázali vyhrát pod vedením trenéra Michala Korduly. Na Julisce přitom vedli gólem Tomáše Zajíce, ale Jakub Podaný po rohu srovnal. Dukla uhájila domácí neporazitelnost v sezoně, Slovácko protáhlo sérii bez výhry na osm zápasů.
    • Corner Challenge na Slovácku

Zajeli jsme do Uherského Hradiště, abychom se přesvědčili, jak si s Corner Challenge poradí tamní 1.FC Slovácko. S výzvou se prali Vlastimil Daníček, Petr Reinberk, Marek Havlík a Lukáš Sadílek.
    • Vrba: Lugano má proti nám poslední šanci, jak se udržet v Evropské lize

Přestože fotbalistům Lugana patří před čtvrtečním zápasem s Plzní poslední místo ve skupině Evropské ligy i švýcarské nejvyšší soutěže, trenér Viktorie Pavel Vrba očekává těžkou bitvu. Podle něj bude mít Lugano velkou motivaci, protože ho zřejmě jen domácí výhra udrží ve hře o postup v EL.