16FC Zbrojovka Brno42:81

Zprávy

• Nečekal jsem, že takto brzy inkasuji, usmál se uzdravený Kozáčik

21/08/2017 | Aktuální zprávy
      Brankář Matúš Kozáčik doléčil zranění kolena a poprvé od začátku května odchytal za Plzeň ligový zápas. Rozhodně si nepředstavoval, že při návratu mezi tyče v Jihlavě hned po 27 sekundách z první střely inkasuje, ale nakonec mohl být spokojený, že spoluhráči otočili skóre a gólem v nastavení vydřeli výhru 2:1.
    • Koncert Sigmy! Olomouc třemi góly za pět minut přehrála Brno

20/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sigmy Olomouc ve 4. kole první ligy doma přehráli Brno 3:0. O své třetí výhře v sezoně rozhodli třemi góly v rozmezí pěti minut. Dvakrát se prosadil Jiří Texl, pro kterého to byly premiérové ligové góly kariéry, třetí trefu přidal David Houska. Tři góly v úvodních 15 minutách přitom naposledy v lize dala Sparta v roce 1999. Brno z posledních šesti ligových duelů získalo jediný bod.
    • Jablonec stále čeká na výhru, Trávník nedal v závěru penaltu

Ani ve 4. ligovém kole se fotbalisté Jablonce nedočkali vítězství, když doma nezvládli dobře rozehraný zápas s Duklou a remizovali 2:2. Severočeši přitom vedli po brankách Stanislava Tecla a Mirzada Mehanoviče, ještě v prvním poločase ale snížil Ivan Schranz a po přestávce vyrovnal Jan Holenda. V samém závěru měli domácí možnost pokutového kopu, ale záložník Michal Trávník trestuhodně netrefil bránu.
    • Plzeň gólem v nastavení vydřela vítězství 2:1 v Jihlavě

Fotbalisté Plzně ve 4. ligovém kole zvítězili v Jihlavě 2:1. Vysočinu poslal nejrychlejším gólem sezony po 27 sekundách do vedení Lotyš Davis Ikaunieks, ale v 64. minutě vyrovnal Slovák Patrik Hrošovský a v druhé minutě nastavení rozhodl střídající Marek Bakoš. Viktoria stále neztratila ani bod a vede tabulku o tři body před Olomoucí. Západočeši se výhrou naladili na čtvrteční odvetu 4. předkola Evropské ligy v Larnace.
    • 443 minut bez gólu! Dočká se Jihlava v souboji s ambiciózní Plzní?

20/08/2017 | Aktuální zprávy
      Před fotbalisty Jihlavy leží úkol z nejtěžších. Zkusí bodovat v souboji se silnou Plzní, na kterou se jí v posledních zápasech vůbec nedaří. Aby byli proti Viktorii konečně úspěšní, musí splnit základní úkol. A to skórovat, což se jim jako jedinému týmu ligy v tomto ročníku ještě nepodařilo.
    • Brankář Ostravy Vašek vyvázl ze srážky bez vážného zranění

Bez vážnějších následků vyvázl ostravský fotbalový gólman Petr Vašek z tvrdé srážky s teplickým Martinem Fillem. Osmatřicetiletý brankář, který byl ve 40. minutě převezen přímo z trávníku do nemocnice, má jen zablokovanou krční a hrudní páteř.
    • Jiráček: První poločasy nám nejdou, musíme situaci probrat

Záložník Petr Jiráček vidí po úvodních čtyřech kolech nového ligového ročníku současnou slabinu zlínského týmu v rozdílném výkonu v jednotlivých poločasech. V první části se pravidelně "Ševci" trápí, po změně stran se jejich hra výrazně zlepší. V domácím prostředí dvakrát dosáhli na výhru, venku zatím nebodovali a nedali branku.
    • Uzdravený Hromada: Věřím, že zápasů za Slavii bude přibývat

Když si slovenský fotbalista Jakub Hromada v červnu v přípravě před evropským šampionátem jednadvacítek natrhl vaz v koleni, sám nečekal, že se už ve čtvrtém kole nové sezony české ligy vrátí na trávník. Letní posila Slavie si v dnešním malém pražském derby na půdě Bohemians 1905 odbyla premiéru v červenobílém dresu, ale k úplné spokojenosti jednadvacetiletému záložníkovi scházela výhra. Hosté v Ďolíčku jen remizovali 0:0.
    • Mladá Boleslav po prohře 0:3 s Libercem klesla na poslední místo

19/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi pokračují ve špatném vstupu do prvoligové sezony. Středočeši ve čtvrtém kole doma podlehli Liberci 0:3 a s jedním bodem klesli na poslední místo neúplné tabulky. Utkání rozhodl dvěma góly Martin Graiciar po dvou asistencích Romana Potočného, v závěru ještě zvýraznil libereckou výhru střídající Filip Havelka. Slovan poskočili na čtvrtou pozici.
    • Slavia v malém pražském derby jen remizovala na Bohemians 0:0

Fotbalisté Slavie remizovali v utkání 4. ligového kola v malém pražském derby na půdě Bohemians 1905 0:0. Úřadující mistr hrál bez branek i ve druhém venkovním zápase tohoto ročníku nejvyšší soutěže a už podruhé ztratil body. Červenobílí se tak nedokázali naladit vítězstvím na středeční odvetu 4. předkola Ligy mistrů s APOELem Nikósie, v níž budou dohánět ztrátu 0:2 z Kypru.
    • Ostrava přišla o výhru nad Teplicemi v poslední minutě

Fotbalisté Ostravy ve čtvrtém kole první ligy remizovali s Teplicemi 3:3. Severočeši vedli na Městském stadionu po poločase už 2:0, ale domácí po změně stran za 22 minut třemi trefami nepříznivý stav otočili. Hosté však bod zachránili v poslední minutě díky brance Martina Filla a poosmé za sebou s Baníkem neprohráli.
    • Zlín doma i podruhé v sezoně vyhrál, Karvinou porazil 1:0

Fotbalisté Zlína ve čtvrtém kole první ligy porazili Karvinou 1:0 po zlepšeném výkonu ve druhém poločase. Jedinou branku vstřelil v 65. minutě Ubong Ekpai, k výhře výrazně pomohl i brankář Stanislav Dostál. "Ševci" doma i podruhé v této sezoně naplno bodovali. Karviná z posledních sedmi zápasů venku získala jen bod.
    • Vršovická bitva je tady! Naladí se Slavia vítězně na APOEL?

19/08/2017 | Aktuální zprávy
      Zvednout si náladu po utkání v Nikósii a navázat na výhru s Jihlavou, takový je cíl slávistů před zápasem na půdě Bohemians. Vzhledem k rozpočtům obou klubů je favorit zřejmý. Statistika ale hovoří trochu jinak. V poslední době se totiž červeno-bílým na klokany příliš nedaří.
    • Už se to blíží ke konci, řekl Lafata po 400. ligovém utkání

Typickým způsobem oslavil David Lafata svůj jubilejní 400. ligový zápas, když fotbalistům Sparty jediným gólem vystřelil výhru 1:0 nad Slováckem. Byl to pro něj už 196. zásah v české lize a 201. trefa v nejvyšších soutěžích. Radost měl ale především z toho, že si mohl se spoluhráči užít vítězný pokřik.