16FC Zbrojovka Brno2515:3520

Zprávy

• Dukla zdolala Liberec a doma utnula sérii porážek

14/04/2018 | Reportáže
      Dukla ve 24. kole první ligy doma porazila Liberec 2:0 a polepšila si v boji o záchranu. Pražané na Julisce uspěli po předchozí sérii čtyř porážek a na desátém místě tabulky mají čtyřbodový náskok na sestupové pásmo. Slovan, který ve druhém poločase inkasoval od Ivana Schranze a Lukáše Holíka, zůstal pátý.
    • Jihlava porazila ve svém 200. ligovém zápase Duklu a už je devátá

09/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Jihlavy vyhráli i čtvrtý jarní zápas, ve 20. kole první ligy zvítězili 3:1 na hřišti Dukly. Strůjcem vítězství byl lotyšský útočník David Ikaunieks, který první gól dal a na druhý nahrál Lukáši Zoubelemu. Výhru zpečetil Jozef Urblík, v závěru snížil Jan Holenda.
    • Bohemians v promrzlém Ďolíčku udolali Duklu

02/03/2018 | Reportáže
      Bohemians v pátečním klání 19. kola doma zvítězili nad Duklou 2:0 a v tabulce se posunuli na šesté místo před Jablonec, který má zápas k dobru. Malé pražské derby rozhodl v 27. minutě proměněnou penaltou Dominik Mašek, v závěru pak zisk tří bodů potvrdil Benjamin Tetteh. Bohemians tak oplatili Dukle předchozí tři porážky a doma uhájili třetí čisté konto za sebou. Dukla naopak potvrdila roli nejhoršího týmu na hřištích soupeřů, kde čeká na výhru deset zápasů.
    • Disciplinárka zahájila řízení s Duklou kvůli výpadku světel

01/03/2018 | Aktuální zprávy
      Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace 'LFA) zahájila řízení s Duklou kvůli výpadku světel při ligovém utkání s Jabloncem v minulém týdnu. Duel proto musel být zhruba na půl hodiny přerušen. Za porušení soutěžního řádu stanovuje disciplinární řád možnost kontumace utkání nebo pokuty až do výše jednoho milionu korun.
    • Dukla vyzve v pátek Jablonec, kouče Radu čeká významné jubileum

23/02/2018 | Aktuální zprávy
      Osmnácté ligové kolo otevře páteční předehrávka Dukly s Jabloncem. Pražané doma na podzim prohráli v nejvyšší soutěži pouze jednou a na Julisce se jim daří i proti severočeskému soupeři, kterého na svém stadionu porazili v posledních třech ligových zápasech.
    • Zlín na úvod jara remizoval s Duklou, Rada zneškodnil penaltu

17/02/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína na úvod jara doma remizovali 1:1 s Duklou, kterou v první lize neporazili posedmé za sebou. Hosty v 62. minutě poslal do vedení Daniel Tetour, v 73. minutě vyrovnal Petr Hronek. Za bezbrankového stavu brankář Dukly Filip Rada zneškodnil penaltu Mirzadu Mehanovičovi. Pražané se ani na devátý pokus nedočkali venkovní výhry v této sezoně nejvyšší soutěže.
    • Dukla před jarem: Čeká Pražany bezstarostné jaro?

04/02/2018 | Aktuální zprávy
      Bude mít Dukla záchranářské starosti, nebo zůstane v klidném středu tabulky? Na to odpoví jarní část aktuálního ročníku, do které vstupuje tým trenéra Hynka z 10. místa se ziskem devatenácti bodů.
    • Dukla 3v1: Jakub Podaný zpěvákem a módní guru Filip Rada

20/12/2017 | Aktuální zprávy
      Je čas na další díl seriálu 3v1! Tentokrát jsme se za klubové opony infiltrovali s triem agentů Dukly Filipem Radou, Michalem Bezpalcem a Jakubem Podaným. Proč si posledně jmenovaný nemůže pouštět na pokoji televizi a kdo je na Julisce největším bordelářem?
    • Dukla pod lupou: Formu z domácích zápasů zastínilo trápení venku

Můj dům, můj hrad! Toto známé rčení platilo na podzim i pro pražskou Duklu. Doma na Julisce působili svěřenci Jaroslava Hynka jako lační predátoři, na hřištích soupeře se ale často měnili v ustrašené hlodavce. V celkovém zúčtování to stačilo k 19 bodům a desátému místu tabulky.
    • Teplice porazily oslabenou Duklu 2:0 a venku poprvé zvítězily

02/12/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 16. ligovém kole porazili Duklu 2:0 a venku zvítězili poprvé v této sezoně nejvyšší soutěže. Pražané, kteří hráli celý druhý poločas bez vyloučeného obránce Ondřeje Kušníra, na závěr podzimu přišli o domácí neporazitelnost v aktuálním ligovém ročníku. Ve 30. minutě otevřel skóre Martin Fillo, ve 48. minutě přidal druhou branku Jan Rezek.
    • Holenda netradičně nastoupil v záloze a pomohl porazit Boleslav

25/11/2017 | Aktuální zprávy
      Útočník Dukly Jan Holenda proti Mladé Boleslaví netradičně nastoupil ve středu zálohy a v předehrávce 15. ligového kola přispěl k přesvědčivému domácímu vítězství 4:1 gólem a dvěma asistencemi. Dvaatřicetiletého fotbalistu těšilo, že svěřenci Jaroslava Hynka částečně napravili debakl 0:5 v malém pražském derby na Slavii a udrželi domácí neporazitelnost.
    • Dukla porazila Mladou Boleslav 4:1 a doma udržela neporazitelnost

24/11/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly v předehrávce 15. ligového kola porazili Mladou Boleslav 4:1, udrželi domácí neporazitelnost v této sezoně a částečně napravili minulý debakl 0:5 na Slavii. Naopak Středočeši podruhé za sebou prohráli a v neúplné tabulce jsou desátí hned za pražským soupeřem.
    • Jedenáctka kola: V bráně jubilant Kozáčik, v poli Kolář, Ekpai a Holenda

07/11/2017 | Jedenáctka kola
      Čtyři hráči Plzně, dva sparťané a po jednom hráči ze Zlína, Jablonce, Dukly, Teplic a Bohemians. Takové je složení nejlepší Jedenáctky 13. kola HET ligy, jak ji svým hlasováním sestavili fotbaloví fanoušci. Vůbec nejvíc hlasů od fanoušků dostal plzeňský kapitán Daniel Kolář, který sestřelil Slavii a pomohl Viktorii zvýšit náskok na čele tabulky. Níže se můžete podívat na to, kdo vás svým výkonem o uplynulém víkendu zaujal.
    • Dukla v dramatickém závěru otočila duel s Karvinou

04/11/2017 | Reportáže
      Dukla ve 13. kole doma s Karvinou dohnala dvoubrankovou ztrátu a zvítězila 3:2. Pražané ještě šest minut před koncem prohrávali, ale Jan Holenda a střídající Lukáš Holík v závěru dokonali obrat. Dukla tak udržela domácí neporazitelnost v sezoně, Slezané na premiérovou venkovní výhru v tomto ročníku dál čekají. Karviné nepomohly ani branky Filipa Panáka a Lukáše Budínského. První gól Dukly vstřelil Dominik Preisler.
    • Brno zůstalo po bezbrankové remíze s Duklou předposlední

28/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zbrojovky Brno remizovali ve 12. kole první ligy s Duklou Praha 0:0 a v tabulce zůstali na předposledním místě. Svěřenci trenéra Romana Pivarníka doplatili na špatnou koncovku. Nejvíce šancí neproměnil Michal Škoda, jehož střelu ve 41. minutě vytlačil brankář Filip Rada na tyč.