16FC Vysočina Jihlava1615:3210

Zprávy

• Slovácko otočilo záchranářský duel s Jihlavou a není poslední

02/12/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka porazili v 16. kole po obratu Jihlavu 2:1 a po teprve druhém vítězství v sezoně opustili poslední místo a přezimují mimo sestupové příčky. Na úplné dno naopak klesla Jihlava, která prohrála i osmý zápas venku. Domácí přitom v úvodu utkání neproměnili penaltu a Vysočinu pak poslal do vedení Jiří Krejčí. Krátce po přestávce však během tří minut otočili skóre Vlastimil Daníček s Jakubem Petrem.
    • Brno vyhrálo v Jihlavě a odskočilo sestupovému pásmu

24/11/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Brna v 15. kole první ligy porazili 2:0 Jihlavy a poprvé v sezoně vyhráli venku. Zbrojovka, o jejímž vítězství rozhodl dvěma góly Michal Škoda, odskočila pásmu sestupu na rozdíl pěti bodů, Vysočina naopak může klesnout na poslední příčku.
    • Sparta udolala Jihlavu a bodově se dotáhla na třetí Slavii

17/11/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty se v předehrávce 14. kola první ligy protrápili k vítězství 1:0 nad Jihlavou a minimálně do soboty se bodově dotáhli na třetí Slavii. Jihlava prohrála čtvrtý z posledních pěti zápasů a může spadnout do sestupového pásma. O výhře letenského celku rozhodl hned v úvodu Václav Kadlec.
    • Dvě trefy Závišky do sítě Liberce odpoutaly Jihlavu ze dna tabulky

04/11/2017 | Reportáže
      Jihlava v utkání 13. kola ligy porazila Liberec 3:1. Vysočina v nejvyšší soutěži zvítězila po čtyřech porážkách a odpoutala se z posledního místa neúplné tabulky na dvanáctou pozici. Domácí poslal do vedení v úvodu Jiří Krejčí, poté vyrovnal Martin Graiciar, ale mezi 35. a 38. minutou rozhodl dvěma góly Jan Záviška. Slovan nebodoval poprvé po předchozích třech ligových výhrách a může přijít o čtvrtou příčku.
    • Corner Challenge v Jihlavě

21/09/2017 | Aktuální zprávy
      Za další Corner Challenge jsme se vypravili do Jihlavy, kde své umění ukázala tamní Vysočina. Jak si vedli Nikolas Daníček, Jiří Klíma, Davis Ikaunieks a Jakub Fulnek?
    • Oslabená Jihlava podlehla Jablonci 0:5 a klesla na poslední místo

17/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jihlavy v sedmém ligovém kole utrpěli v Jablonci debakl 0:5 a klesli na poslední místo tabulky o skóre za Brno a Karvinou. Vysočina, která hrála téměř osmdesát minut bez vyloučeného stopera Petra Tlustého, ani ve čtvrtém venkovním duelu sezony nebodovala. V prvním poločase se trefil z penalty i ze hry Stanislav Tecl, po změně stran domácí triumf zvýraznili Vladimir Jovovič, Michal Trávník a střídající Ondřej Mihálik.
    • Fotbalisté Jihlavy porazili Duklu a poprvé v sezoně vyhráli

10/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jihlavy ukončili v šestém kole první ligy čekání na vítězství. Vysočina si dnes poradila 3:2 s pražskou Duklou, přestože ještě dvě minuty před koncem prohrávala. Skóre zápasu otevřel Jakub Fulnek, pak ale hosté otočili zásluhou vlastní branky Jiřího Krejčího a zásahu Patrika Brandnera. Jenže v 88. minutě srovnal Pavel Dvořák a v nastavení obrat dokonal Davis Ikaunieks.
    • Výhru Teplic nad Jihlavou zařídil dvěma góly navrátilec Rezek

27/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic porazili v 5. kole první ligy Jihlavu 3:1 a prodloužili sérii neporazitelnosti na čtyři zápasy. Vysočina naopak prohrála už počtvrté a stále čeká na první vítězství. O výhře domácích rozhodli dvěma góly navrátilec Jan Rezek s Martinem Fillem, za hosty na 1:2 snižoval Jiří Klíma.
    • Povedená generálka na APOEL! Slávisté si doma poradili s Jihlavou

11/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie porazili v předehrávce 3. ligového kola Jihlavu 2:0. Mistr rozhodl už v úvodních osmnácti minutách, kdy se trefili Josef Hušbauer a Portugalec Danny. Pražané napravili minulou remízu z Ostravy a výhrou se naladili na úterní úvodní zápas 4. předkola Ligy mistrů na půdě APOELu Nikósie. Červenobílí mají po třech kolech ligy sedm bodů, naopak Jihlava získala jen bod a stále čeká na gól.
    • Jihlava pod lupou: Dlouhé čekání na výhru, návrat Bílka i spasitel Jinoch

18/06/2017 | Aktuální zprávy
      Infarktovou sezonu s dobrým koncem mají za sebou fanoušci Jihlavy. Před jejím startem byli namlsáni slovy o nejkvalitnějším kádru Vysočiny, místo usídlení ve středu tabulky z toho ale zase byla nervy drásající bitva o přežití. O tom, že k záchraně vedla hodně strastiplná cesta, ostatně svědčí i fakt, že Vysočinu vedli v ročníku hned tři hlavní kouči.
    • Jihlava už našla kouče, do bitev ji povede Kopecký

14/06/2017 | Aktuální zprávy
      Novým trenérem Jihlavy se stal Ivan Kopecký, který naposledy působil v druholigových Vítkovicích. Sedmačtyřicetiletého kouče čeká prvoligová premiéra v roli hlavního trenéra, v minulosti působil jako asistent v Teplicích a Jablonci.
    • Jihlavská škatulata! Tulise střídá Staněk, Bokšu Jinoch

07/06/2017 | Aktuální zprávy
      Novým výkonným ředitelem prvoligového klubu Vysočina Jihlava bude od 1. července Jan Staněk, který vystřídá po dvaceti letech Zdeňka Tulise. Ten v klubu zůstane na manažerské pozici a jako předseda dozorčí rady FC Vysočina. Ve funkci sportovního ředitele končí Milan Bokša a jeho místo zaujme dosavadní generální manažer Josef Jinoch, který v posledních sedmi kolech vedl mužstvo i jako trenér. Změny musí schválit valná hromada klubu.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul

26/05/2017 | Zpátky v čase
      Ročník 1995/1996 znamenal konec 49 let dlouhého čekání sešívaných na titul. Na památné období zavzpomínal tehdejší hlavní kouč červeno-bílých František Cipro v rámci dalšího dílu pravidelného videoseriálu "Zpátky v čase".
    • Jihlavský Krejčí: Cesta k záchraně je zase optimističtější

15/05/2017 | Aktuální zprávy
      Jihlavský obránce Jiří Krejčí má po sobotní výhře 3:0 ve Zlíně optimističtější pohled na záchranu v první lize. Za klíčový považuje nadcházející domácí duel s Příbramí. Po 28 kolech má Jihlava dvoubodový náskok na předposlední Hradec Králové a je bod před Bohemians, kteří mají k dobru dnešní utkání v Teplicích.