16FC Vysočina Jihlava30:41

Zprávy

• Slovácko nastřílelo Ostravě pět branek a má první výhru v sezoně

12/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka doma porazili Baník Ostrava 5:2 a ukončili sérii devíti zápasů bez vítězství. Pomohl jim k tomu rychlý nástup v podobě gólů Tomáše Zajíce, Vlastimila Daníčka a Marka Havlíka. Po snížení Ostravy trefami Martina Šindeláře a Milana Baroše z penalty, rozhodli Stanislav Hofman a v nastavení opět Havlík. Slovácko tak v lize nastřílelo pět branek poprvé od září 2014 a čtyři branky do poločasu dalo vůbec poprvé během svého působení v lize.
    • V Jedenáctce kola jsou tři zástupci Sparty, Teplic a Baníku

09/08/2017 | Jedenáctka kola
      Hlasování o nejlepší sestavu 2. kola HET ligy skončilo a fanoušci vybrali svou ideální jedenáctku. V hlasování bodovali převážně hráči Sparty, Teplic a Baníku, kteří mají v elitní společnosti po třech zástupcích. Zbylá dvě místa pak obsadili hráči Plzně. Podívejte se, kdo zaujal fanoušky během uplynulého víkendu.
    • Baroš: Facka v generálce s Třincem nám hodně pomohla

29/07/2017 | Aktuální zprávy
      Milan Baroš splnil v prvním kole v Brně roli rozdílového hráče. Pětatřicetiletého útočníka Ostravy poslal trenér Radim Kučera do hry až v 58. minutě a po jeho příchodu na trávník se dařilo Baníku déle udržet míč v útočné fázi. Právě Baroš za stavu 1:1 gólem po čtvrthodině pobytu na trávníku zlomil výsledek a odpor Brna, které mělo do té doby územní převahu.
    • Baroš pomohl gólem Baníku v ligové premiéře k výhře v Brně

28/07/2017 | Reportáže
      Nováček fotbalové ligy Baník Ostrava zvítězil v předehrávce úvodního kola v Brně nad domácí Zbrojovkou 3:1. K tříbodovému zisku výrazně hostům pomohl střídající Milan Baroš, který v prvním ligovém utkání po návratu z Liberce vstřelil v době převahy Brna v 73. minutě vítězný gól. Další branky Baníku dali Robert Hrubý a Bronislav Stáňa. Jediný gól Brna zaznamenal Miloš Kratochvíl.
    • Baroš trénuje s Baníkem a věří, že bude pro tým přínosem

30/06/2017 | Aktuální zprávy
      Milan Baroš má za sebou úvodní dva tréninky s Baníkem Ostrava, kam se vrátil uzavřít hráčskou kariéru. Pětatřicetiletý útočník a vítěz Ligy mistrů s Liverpoolem se k nováčkovi nejvyšší soutěže připojil ve čtvrtek na soustředění v Kroměříži a v sobotu možná zasáhne i do přípravného utkání se Znojmem.
    • Baník už má kouče! Po Petrželovi přebírá tým Kučera

12/06/2017 | Aktuální zprávy
      Hráče Ostravy bude při návratu do nejvyšší soutěže trénovat Radim Kučera. Bývalý kouč Znojma podepsal s Baníkem dvouletou smlouvu a nahradí Vlastimila Petrželu, který se po uplynulé sezoně přesunul na pozici poradce majitele klubu.
    • Petržela končí jako kouč Baníku, v klubu budu poradcem

02/06/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisty Ostravy už nebude dál trénovat Vlastimil Petržela. Třiašedesátiletý kouč, který Baník dovedl z druhé ligy do nejvyšší soutěže, bude po dohodě s vedením klubu působit jako poradce majitele klubu.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul

26/05/2017 | Zpátky v čase
      Ročník 1995/1996 znamenal konec 49 let dlouhého čekání sešívaných na titul. Na památné období zavzpomínal tehdejší hlavní kouč červeno-bílých František Cipro v rámci dalšího dílu pravidelného videoseriálu "Zpátky v čase".
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Zpátky v čase: Jak prohra v Ďolíčku stačila Liberci na titul

01/11/2016 | Zpátky v čase
      V sezoně 2001/2002 byl boj o titul o titul extrémně dramatický. V posledním kole jel vedoucí Liberec do vršovického Ďolíčku s tím, že mu k výhře bude stačit jakákoli výhra, s nadšeně bojující Bohemkou ale padl 1:2. Jelikož však v souběžně hraném zápase přišel Žižkov v závěru o remízu na Slavii, mistrovský pohár připadl přece jen do rukou Severočechů. Na emotivní chvíle zavzpomínal tehdejší hlavní kouč Slovanu Ladislav Škorpil.
    • Zpátky v čase: Jak Ulich načal kanonádu proti svému Hradci

18/10/2016 | Zpátky v čase
      Fotbalisté Slavie porazili v 10. kole Hradec Králové 3:0, čímž opět demonstrovali svou velkou herní pohodu. Vůbec největší ligové vítězství nad "votroky" si ale připsali v srpnu 1997, kdy je bez pardonu rozjezdili hokejovým výsledkem 7:1. Kanonádu tehdy začal slávista Ivo Ulich, jenž se fotbal učil právě v Hradci. Na památný zápas pak zavzpomínal v našel další díle seriálu "Zpátky v čase".