16FC Vysočina Jihlava1615:3210

Zprávy

• Baroš dostal za vulgární urážky pokutu sto tisíc korun

07/12/2017 | Aktuální zprávy
      Disciplinární komise fotbalové ligy potrestala kapitána Ostravy Milana Baroše pokutou 100 tisíc korun za vulgární výroky na adresu rozhodčího Jana Jílka po pátečním prvoligovém utkání na hřišti Slavie, kde Baník prohrál 1:2. Baroš se po utkání zlobil na sudího, že po zákroku na něj neodpískal pokutový kop, a při odchodu ze hřiště vulgárně nadával.
    • Dlouhé čekání na výhru. Do rekordu Benešova má však Baník pořád daleko

20/11/2017 | Aktuální zprávy
      I když se jim v MOL Cupu podařilo vyřadit pražskou Spartu, v samotné lize je to z jejich strany jedno dlouhé a pořád nekončící trápení. Fotbalisté Baníku Ostrava čekají na výhru od prvního kola, kdy zvítězili v Brně 3:1. Pak ještě po velmi dobrém výkonu uhráli bod (0:0) se Slavií, od té doby ale mají jejich výkony sestupnou tendenci. V porovnání s historickým měřítkem je však jejich dlouhá série 13 utkání bez výhry stále ještě bezvýznamná.
    • Moje nejhorší sezona v kariéře, smutnil Baroš po další prohře Baníku

18/11/2017 | Aktuální zprávy
      Před výkopem sobotního utkání v Liberci se ostravský fotbalista Milan Baroš dočkal vřelého přivítání od domácího klubu, kde v minulé sezoně působil, po zápase měl ale pramálo důvodů k radosti. Slezané na hřišti Slovanu podlehli 1:2, klesli o skóre na poslední místo ligové tabulky a jejich šestatřicetiletý kapitán přiznal, že zatím prožívá nejhorší sezonu v životě.
    • Hrubý nechce dělat Baníku Ostrava v reprezentaci ostudu

07/11/2017 | Aktuální zprávy
      Záložník Robert Hrubý odletěl s fotbalovou reprezentací do Kataru s cílem říci si o další pozvánky a také neudělat ostudu spoluhráčům z Baníku Ostrava. Ti se s ním rozloučili v žertovné náladě, na jeho adresu vtipkoval i kapitán a bývalý reprezentant Milan Baroš.
    • Mingazov zařídil Mladé Boleslavi výhru v Ostravě

04/11/2017 | Reportáže
      Mladá Boleslav zvítězila v utkání 13. kola v Ostravě 1:0 brankou Ruslana Mingazova ze čtrnácté minuty. Baník měl celou druhou půli převahu a závěrečnou čtvrthodinu hrál po vyloučení hostujícího brankáře Kamrana Agajeva proti deseti, ale na bod nedosáhl. Nováček tak protáhl své čekání na vítězství v nejvyšší soutěži už na dvanáct kol, naopak Mladá Boleslav v lize potřetí za sebou zvítězila a v neúplné tabulce se posunula na deváté místo.
    • Fenomén Baroš! V Klubu střelců dohnal Bičovského a teď stíhá Lokvence

02/11/2017 | Aktuální zprávy
      Šestatřicetiletý útočník Milan Baroš byl ústřední postavou Baníku Ostrava na hřišti pražské Sparty, kde vstřelil už svůj pátý gól v sezoně. Na vítězství to nestačilo, i tak ale mohl rodák z Valašského Meziříčí po utkání aspoň trochu slavit. V Klubu ligových střelců se totiž dotáhl na 29. pozici a teď zvolna stíhá Antonína Panenku či Vratislava Lokvence.
    • Reprezentant Hrubý: Vyletěla mi tepovka, nominaci jsem nečekal

31/10/2017 | Aktuální zprávy
      Záložníka Baníku Ostrava Roberta Hrubého premiérová pozvánka do české reprezentace hodně překvapila. Třiadvacetiletý fotbalista prý ani nevěděl, že dnes trenér národního mužstva Karel Jarolím zveřejní nominaci pro listopadový přípravný turnaj v Kataru.
    • Baroš: Sparta je průměrný mančaft v české lize, měli jsme bodovat

30/10/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože útočník Milan Baroš vstřelil v utkání 12. ligového kola na Spartě jeden gól, vyšli nakonec ostravští hráči naprázdno a nenavázali na středeční vyřazení rivala v osmifinále poháru. Slezané dnes v Praze podlehli 2:3 brankou deset minut před koncem v oslabení a jejich kapitán byl z porážky hodně zklamaný. Letenské totiž nyní považuje za průměrný tým české nejvyšší soutěže, s nímž měl Baník bodovat.
    • Robert Hrubý: Další výhra na Spartě? To by byla divočina!

29/10/2017 | Rozhovory
      Skvělý podzim prožívá záložník Baníku Robert Hrubý, který je se čtyřmi góly nejlepším střelcem týmu. Hodně vidět byl i ve středu, kdy pomohl svému mužstvu k překvapivému vyřazení Sparty z českého poháru. Co soudí o výsledcích a proč ho nijak neláká návrat do mateřské Slavie?
    • Barošův gól Ostravě nestačil, tři body zůstaly v Ďolíčku

13/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v předehrávce 10. kola první ligy doma porazili Baník Ostrava 2:1 a teprve podruhé v sezoně dali v jednom utkání více než jeden gól. Baník vedl brankou Milana Baroše, ale nejprve hezkou trefou srovnal Jevgenij Kabajev a utkání rozhodl svým premiérovým zásahem v nejvyšší soutěži Rudolf Reiter. Ostrava popáté za sebou venku prohrála a na výhru čeká už devět utkání.
    • Mít takovou osobnost v týmu je k nezaplacení, říká Kučera o Barošovi

01/10/2017 | Rozhovory
      Na úvod soutěže vyhrál jeho tým v Brně a pak doma remizoval s mistrovskou Slavií, od výprasku 2:5 na Slovácku však šla forma mužstva hodně dolů. Výkony Baníku kazí zbytečné chyby, které ho často stojí výsledek. Tři body proti Zbrojovce tak stále zůstávají jediným ostravským trumfem v ligové sezoně, v týdnu si ale nováček spravil chuť hladkým pohárovým vítězstvím 6:0 ve Valašském Meziříčí. Trenér Radim Kučera tak věří, že prapor Slezanů už bude zase stoupat vzhůru.
    • Brankář Ostravy Vašek vyvázl ze srážky bez vážného zranění

20/08/2017 | Aktuální zprávy
      Bez vážnějších následků vyvázl ostravský fotbalový gólman Petr Vašek z tvrdé srážky s teplickým Martinem Fillem. Osmatřicetiletý brankář, který byl ve 40. minutě převezen přímo z trávníku do nemocnice, má jen zablokovanou krční a hrudní páteř.
    • Slovácko nastřílelo Ostravě pět branek a má první výhru v sezoně

12/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka doma porazili Baník Ostrava 5:2 a ukončili sérii devíti zápasů bez vítězství. Pomohl jim k tomu rychlý nástup v podobě gólů Tomáše Zajíce, Vlastimila Daníčka a Marka Havlíka. Po snížení Ostravy trefami Martina Šindeláře a Milana Baroše z penalty, rozhodli Stanislav Hofman a v nastavení opět Havlík. Slovácko tak v lize nastřílelo pět branek poprvé od září 2014 a čtyři branky do poločasu dalo vůbec poprvé během svého působení v lize.
    • V Jedenáctce kola jsou tři zástupci Sparty, Teplic a Baníku

09/08/2017 | Jedenáctka kola
      Hlasování o nejlepší sestavu 2. kola HET ligy skončilo a fanoušci vybrali svou ideální jedenáctku. V hlasování bodovali převážně hráči Sparty, Teplic a Baníku, kteří mají v elitní společnosti po třech zástupcích. Zbylá dvě místa pak obsadili hráči Plzně. Podívejte se, kdo zaujal fanoušky během uplynulého víkendu.
    • Baroš: Facka v generálce s Třincem nám hodně pomohla

29/07/2017 | Aktuální zprávy
      Milan Baroš splnil v prvním kole v Brně roli rozdílového hráče. Pětatřicetiletého útočníka Ostravy poslal trenér Radim Kučera do hry až v 58. minutě a po jeho příchodu na trávník se dařilo Baníku déle udržet míč v útočné fázi. Právě Baroš za stavu 1:1 gólem po čtvrthodině pobytu na trávníku zlomil výsledek a odpor Brna, které mělo do té doby územní převahu.