16FC Vysočina Jihlava1615:3210

Zprávy

• Slovácko otočilo záchranářský duel s Jihlavou a není poslední

02/12/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka porazili v 16. kole po obratu Jihlavu 2:1 a po teprve druhém vítězství v sezoně opustili poslední místo a přezimují mimo sestupové příčky. Na úplné dno naopak klesla Jihlava, která prohrála i osmý zápas venku. Domácí přitom v úvodu utkání neproměnili penaltu a Vysočinu pak poslal do vedení Jiří Krejčí. Krátce po přestávce však během tří minut otočili skóre Vlastimil Daníček s Jakubem Petrem.
    • Slovácko prohrálo ve Zlíně a zůstalo poslední

27/11/2017 | Reportáže
      Slovácko v 15. kole prohrálo v derby na hřišti Zlína 1:2 a zůstalo poslední. Svěřenci Bohumila Páníka se v tabulce posunuli na deváté místo. Branky Zlína vstřelili v 16. minutě Ibrahim Traoré a v 77. minutě střídající Dame Diop. Jediný gól hostů, kteří v nejvyšší soutěži nezvítězili podvanácté za sebou, dal až v nastavení střídající Filip Kubala.
    • Vaněček dvěma góly pomohl k vítězství Teplic nad Slováckem

04/11/2017 | Reportáže
      Teplice ve 13. kole první ligy díky dvěma brankám Davida Vaněčka a zásahu Martina Filla zdolali 3:0 Slovácko a udrželi domácí neporazitelnost v této sezoně. Hosté naopak natáhli sérii bez vítězství v nejvyšší soutěži už na deset zápasů a od pásma sestupu je dělí jediný bod.
    • Nebodujeme, situace se komplikuje, tvrdí brankář Slovácka Daněk

30/10/2017 | Aktuální zprávy
      Gólman Slovácka Michal Daněk se v duelu proti mistrovské Slavii poprvé v této sezoně postavil do branky Slovácka v ligovém utkání. O své nominaci se dozvěděl až ráno, když ze sestavy kvůli viróze vypadla původně nominovaná jednička Milan Heča. Daněk se navzdory prohře 0:3 blýskl několika zdařilými zákroky a ve druhém poločase uchránil svůj tým od ještě vyšší porážky.
    • Corner Challenge na Slovácku

19/10/2017 | Aktuální zprávy
      Zajeli jsme do Uherského Hradiště, abychom se přesvědčili, jak si s Corner Challenge poradí tamní 1.FC Slovácko. S výzvou se prali Vlastimil Daníček, Petr Reinberk, Marek Havlík a Lukáš Sadílek.
    • Slovácko remizovalo s Karvinou a pod Kordulou znovu nevyhrálo

30/09/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Slovácka remizovali v devátém kole první ligy s Karvinou 0:0 a pod vedením nového trenéra Michala Korduly ani na třetí pokus nezvítězili. Naopak Karviná získala na soupeřových hřištích první bod v sezoně. Slovácko pokračuje ve výsledkové mizérii, z posledních 16 zápasů jen jednou zvítězilo a z posledních devíti domácích utkání porazilo pouze Ostravu.
    • Kouč Slovácka Kordula: Od Levého si chci vzít vášeň pro fotbal

22/09/2017 | Rozhovory
      Ve Slovácku se minulý týden udála na první pohled nenápadná, leč o to zásadnější rošáda. Na post sportovního ředitele se posunul matador Stanislav Levý a uvolněnou pozici hlavního kouče obsadil jeho dosavadní asistent Michal Kordula. Při své premiéře nestačil na Mladou Boleslav, spoustu dalších zápasů má ale teprve před sebou. Jak se mu v nich povede?
    • Na stres nebyl čas, řekl po premiéře kouč Slovácka Kordula

17/09/2017 | Aktuální zprávy
      Nový trenér fotbalistů Slovácka Michal Kordula po prvoligové premiéře proti Mladé Boleslavi přiznal, že se do funkce dostal tak rychle, že neměl čas na nervozitu nebo stres. Navzdory prohře 0:1 si nemyslí, že by situace klubu byla kritická.
    • Slovácko nastřílelo Ostravě pět branek a má první výhru v sezoně

12/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka doma porazili Baník Ostrava 5:2 a ukončili sérii devíti zápasů bez vítězství. Pomohl jim k tomu rychlý nástup v podobě gólů Tomáše Zajíce, Vlastimila Daníčka a Marka Havlíka. Po snížení Ostravy trefami Martina Šindeláře a Milana Baroše z penalty, rozhodli Stanislav Hofman a v nastavení opět Havlík. Slovácko tak v lize nastřílelo pět branek poprvé od září 2014 a čtyři branky do poločasu dalo vůbec poprvé během svého působení v lize.
    • Myslel jsem, že jim dáme trojku, litoval Zajíc ze Slovácka

30/07/2017 | Aktuální zprávy
      Dvacetiletý útočník Slovácka Tomáš Zajíc se blýskl zatím nejrychlejším gólem v novém ligovém ročníku. Skóroval proti Jablonci přesně po sto sekundách od začátku zápasu. Jeho rychlá trefa ale Slovácku stačila po výsledku 1:1 pouze na zisk jednoho bodu.
    • Slovácko pod lupou: Oslabený tým bez Doška hodně vrávoral

16/06/2017 | Aktuální zprávy
      Nejhorší umístění za posledních šest sezon. Tak dopadli v uplynulém ročníku fotbalisté Slovácka, kteří nenadchli výsledkově ani herně. Až příliš jim totiž scházel hráč typu Libora Doška, který loni v létě ukončil kariéru. Nahradit se ho nepovedlo, mužstvu citelně scházel i kreativní tvůrce hry. Dobře to ví také trenér Stanislav Levý, který už vyjádřil přání kádr výrazněji posílit.
    • Slovácko bude hostit Česko-slovenský Superpohár

08/06/2017 | Aktuální zprávy
      V pátek 23. června se v Uherském Hradišti odehraje první ročník Česko-slovenského Superpoháru. Na stadionu Slovácka se utkají vítězové českého a slovenského poháru Zlín se Slovanem Bratislava a organizátoři věří, že půjde o začátek nové tradice.