16FC Vysočina Jihlava1110:247

Zprávy

• Vaněček v závěru vystřelil Teplicím výhru nad Karvinou

21/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v duelu 11. kola první ligy doma porazili Karvinou 1:0. Dvě minuty před koncem se o to zasloužil David Vaněček svým pátým zásahem v sezoně. Tepličtí tak drží domácí neporazitelnost, když zde uhráli všechny své čtyři výhry a dvě remízy. Karviná z posledních deseti utkání vyhrála jediné a potřetí za sebou nedala gól, na který čeká už 304 minut. Na hřištích soupeřů čeká na gól dokonce 412 minut.
    • Potřebovali najít nějakého viníka, říká brankář Diviš o jednání Boleslavi

12/10/2017 | Rozhovory
      Ten zápas bude mít pro jednatřicetiletého gólmana Jakuba Diviše vskutku speciální příchuť. Na Stínadla totiž v sobotu přijede Mladá Boleslav, která ho po pár kolech aktuální sezony potupně přeřadila do juniorky. Útěchu našel až v Teplicích, kde je z něj navíc při zranění Tomáše Grigara gólman číslo 1.
    • Teplice otočily zápas s Libercem a vyhrály 2:1

29/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v předehrávce 9. kola první ligy doma porazili Liberec 2:1. Slovan brzy vedl po tvrdé ráně Romana Potočného, ale ještě do poločasu vyrovnal David Vaněček a v 83. minutě rozhodl Jan Rezek. Liberec po druhé ztrátě za sebou může přijít o páté místo v tabulce. Teplice vyhrály teprve podruhé z posledních sedmi duelů a přiblížily se Slovanu na rozdíl dvou bodů.
    • Ukončí Teplice střelecké trápení? V cestě jim stojí Slovan Liberec

29/09/2017 | Aktuální zprávy
      Předehrávku 9. kola ligového kola obstará v pátek souboj Teplic s Libercem. Tedy dvou týmů, které chtějí napravit nezdary z minulého kola. Liberec nevyužil dlouhou přesilovku se Slováckem a doma jen remizoval, Teplice zase prohrály 0:3 na Spartě a už 271 minut čekají na vstřelený gól.
    • Výhru Teplic nad Jihlavou zařídil dvěma góly navrátilec Rezek

27/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic porazili v 5. kole první ligy Jihlavu 3:1 a prodloužili sérii neporazitelnosti na čtyři zápasy. Vysočina naopak prohrála už počtvrté a stále čeká na první vítězství. O výhře domácích rozhodli dvěma góly navrátilec Jan Rezek s Martinem Fillem, za hosty na 1:2 snižoval Jiří Klíma.
    • V Jedenáctce kola jsou tři zástupci Sparty, Teplic a Baníku

09/08/2017 | Jedenáctka kola
      Hlasování o nejlepší sestavu 2. kola HET ligy skončilo a fanoušci vybrali svou ideální jedenáctku. V hlasování bodovali převážně hráči Sparty, Teplic a Baníku, kteří mají v elitní společnosti po třech zástupcích. Zbylá dvě místa pak obsadili hráči Plzně. Podívejte se, kdo zaujal fanoušky během uplynulého víkendu.
    • Boleslav získá v lednu obránce Šušnjara z Teplic

11/07/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisty Mladé Boleslavi posílí od ledna příštího roku srbský obránce Aleksandar Šušnjar z Teplic. Středočeský klub dnes oznámil, že se s dvaadvacetiletý stoperem domluvil v předstihu na smlouvě na tři roky.
    • Rebel Nivaldo bez vysvětlení opustil Teplice a v klubu skončil

03/07/2017 | Aktuální zprávy
      V Teplicích skončil záložník Nivaldo. Osmadvacetiletý kapverdský reprezentant s klubem neprodloužil končící smlouvu, v sobotu bez vysvětlení opustil tým a odcestoval z České republiky. Severočeský celek o tom informoval na svých internetových stránkách.
    • Fillo věří, že ho Teplice nechají přestoupit do Zlína

20/06/2017 | Aktuální zprávy
      Záložník Martin Fillo doufá, že mu Teplice umožní odejít do Zlína, se kterým by si zahrál v základní skupině Evropské ligy. Severočeský celek však zatím žádnou konkrétní nabídku na svého nejlepšího hráče z uplynulého ročníku nedostal.
    • Šmejkal: Pořád cítím malé zklamání, hráčům ale děkuji

30/05/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér Teplic Daniel Šmejkal na svou první sezonu v nejvyšší soutěži hned tak nezapomene. Severočeský celek, který v minulém ročníku dělily tři body od sestupu, málem dovedl do evropských pohárů a navíc byl vyhlášen druhým nejlepším koučem první ligy.
    • Teplice selhaly s Duklou a přišly o šanci na Evropskou ligu

27/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic předkolo Evropské ligy hrát nebudou. I když měli svůj osud ve vlastních rukou, poslední ligový zápas proti Dukle nezvládli a prohráli 0:1. Zůstali tak na pátém místě tabulky o bod za Mladou Boleslaví, která prohrála v Liberci 0:4. Dukla většinu zápasu bránila a čekala na brejky, kterých jí domácí v závěru dopřáli velké množství. Z poslední akce zápasu rozhodl o výsledku Dominik Preisler.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul