16FC Vysočina Jihlava1615:3210

Zprávy

• Teplice porazily oslabenou Duklu 2:0 a venku poprvé zvítězily

02/12/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v 16. ligovém kole porazili Duklu 2:0 a venku zvítězili poprvé v této sezoně nejvyšší soutěže. Pražané, kteří hráli celý druhý poločas bez vyloučeného obránce Ondřeje Kušníra, na závěr podzimu přišli o domácí neporazitelnost v aktuálním ligovém ročníku. Ve 30. minutě otevřel skóre Martin Fillo, ve 48. minutě přidal druhou branku Jan Rezek.
    • Plzeň remizovala v Teplicích a svůj rekord v počtu výher v řadě nepřekonala

26/11/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně utrpěli první bodovou ztrátu v této ligové sezoně. Viktoria v 15. kole jen remizovala na hřišti Teplic bez branek a její výrazný náskok na čele tabulky se může mírně zmenšit. Západočeši nezvítězili v lize poprvé po 16 zápasech a nepřekonali svůj vlastní rekord z ročníku 2015/16. Teplice udržely domácí neporazitelnost v ligové sezoně a zůstaly osmé.
    • Corner Challenge v Teplicích

21/11/2017 | Aktuální zprávy
      Stínadla se bouří! Jak si v Corner Challenge vedla čtveřice Dan Trubač, Martin Fillo, Tomáš Vondrášek a Otto Urma? Podívejte se!
    • Německo bylo mým vstupem do života, vzpomíná trenér Teplic Šmejkal

10/11/2017 | Můj první gól
      Byl skvělým záložníkem i středním obráncem, jemuž se předpovídala zářná budoucnost. Tu kvůli zdravotním potížím naplnil jen z části, po ukončení aktivní hráčské kariéry ale přesedlal do role trenéra. A v ní si zatím vede skvěle, když táhne k úspěchům Teplice. Co o sobě Daniel Šmejkal prozradil v rámci rozhovoru pro projekt Můj první gól?
    • Jedenáctka kola: V bráně jubilant Kozáčik, v poli Kolář, Ekpai a Holenda

07/11/2017 | Jedenáctka kola
      Čtyři hráči Plzně, dva sparťané a po jednom hráči ze Zlína, Jablonce, Dukly, Teplic a Bohemians. Takové je složení nejlepší Jedenáctky 13. kola HET ligy, jak ji svým hlasováním sestavili fotbaloví fanoušci. Vůbec nejvíc hlasů od fanoušků dostal plzeňský kapitán Daniel Kolář, který sestřelil Slavii a pomohl Viktorii zvýšit náskok na čele tabulky. Níže se můžete podívat na to, kdo vás svým výkonem o uplynulém víkendu zaujal.
    • Vaněček dvěma góly pomohl k vítězství Teplic nad Slováckem

04/11/2017 | Reportáže
      Teplice ve 13. kole první ligy díky dvěma brankám Davida Vaněčka a zásahu Martina Filla zdolali 3:0 Slovácko a udrželi domácí neporazitelnost v této sezoně. Hosté naopak natáhli sérii bez vítězství v nejvyšší soutěži už na deset zápasů a od pásma sestupu je dělí jediný bod.
    • Olomouc si poradila s Teplicemi a posunula se na druhé místo

28/10/2017 | Reportáže
      Olomouc porazila ve 12. kole HET ligy Teplice a natáhla sérii bez porážky na devět zápasů za sebou. O výhře domácích rozhodl v závěru David Houska a nováčkovi z Hané tak v tabulce patří druhá příčka o dva body před Libercem a o tři před Slavií, obhájce titulu má však k dobru nedělní duel se Slováckem.
    • Vaněček v závěru vystřelil Teplicím výhru nad Karvinou

21/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v duelu 11. kola první ligy doma porazili Karvinou 1:0. Dvě minuty před koncem se o to zasloužil David Vaněček svým pátým zásahem v sezoně. Tepličtí tak drží domácí neporazitelnost, když zde uhráli všechny své čtyři výhry a dvě remízy. Karviná z posledních deseti utkání vyhrála jediné a potřetí za sebou nedala gól, na který čeká už 304 minut. Na hřištích soupeřů čeká na gól dokonce 412 minut.
    • Potřebovali najít nějakého viníka, říká brankář Diviš o jednání Boleslavi

12/10/2017 | Rozhovory
      Ten zápas bude mít pro jednatřicetiletého gólmana Jakuba Diviše vskutku speciální příchuť. Na Stínadla totiž v sobotu přijede Mladá Boleslav, která ho po pár kolech aktuální sezony potupně přeřadila do juniorky. Útěchu našel až v Teplicích, kde je z něj navíc při zranění Tomáše Grigara gólman číslo 1.
    • Teplice otočily zápas s Libercem a vyhrály 2:1

29/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v předehrávce 9. kola první ligy doma porazili Liberec 2:1. Slovan brzy vedl po tvrdé ráně Romana Potočného, ale ještě do poločasu vyrovnal David Vaněček a v 83. minutě rozhodl Jan Rezek. Liberec po druhé ztrátě za sebou může přijít o páté místo v tabulce. Teplice vyhrály teprve podruhé z posledních sedmi duelů a přiblížily se Slovanu na rozdíl dvou bodů.
    • Ukončí Teplice střelecké trápení? V cestě jim stojí Slovan Liberec

29/09/2017 | Aktuální zprávy
      Předehrávku 9. kola ligového kola obstará v pátek souboj Teplic s Libercem. Tedy dvou týmů, které chtějí napravit nezdary z minulého kola. Liberec nevyužil dlouhou přesilovku se Slováckem a doma jen remizoval, Teplice zase prohrály 0:3 na Spartě a už 271 minut čekají na vstřelený gól.
    • Výhru Teplic nad Jihlavou zařídil dvěma góly navrátilec Rezek

27/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic porazili v 5. kole první ligy Jihlavu 3:1 a prodloužili sérii neporazitelnosti na čtyři zápasy. Vysočina naopak prohrála už počtvrté a stále čeká na první vítězství. O výhře domácích rozhodli dvěma góly navrátilec Jan Rezek s Martinem Fillem, za hosty na 1:2 snižoval Jiří Klíma.
    • V Jedenáctce kola jsou tři zástupci Sparty, Teplic a Baníku

09/08/2017 | Jedenáctka kola
      Hlasování o nejlepší sestavu 2. kola HET ligy skončilo a fanoušci vybrali svou ideální jedenáctku. V hlasování bodovali převážně hráči Sparty, Teplic a Baníku, kteří mají v elitní společnosti po třech zástupcích. Zbylá dvě místa pak obsadili hráči Plzně. Podívejte se, kdo zaujal fanoušky během uplynulého víkendu.