16FC Zbrojovka Brno2515:3520

Zprávy

• Baník se vítězstvím nad Bohemians odpoutal od chvostu

14/04/2018 | Reportáže
      Ostrava vyhrála ve 24. kole nad Bohemians 1905 2:0 a po dlouhé době se odlepila z posledního místa v tabulce. Baník svou převahu gólově vyjádřil až ve druhé půli trefami Jiřího Fleišmana a Lukáše Pazdery a sérii bez porážky prodloužil na čtyři zápasy. Bohemians 1905 po triumfu nad Plzní zůstali za očekáváním a po šňůře tří výher nad Ostravou nebodovali.
    • Trenér Hašek prodloužil s Bohemians 1905 smlouvu o tři roky

10/04/2018 | Aktuální zprávy
      Trenér Bohemians Praha 1905 Martin Hašek prodloužil s pražským klubem smlouvu. Kontrakt platný do roku 2021 podepsal osmačtyřicetiletý kouč dva dny poté, co "Klokani" doma deklasovali prvoligového lídra Plzeň 5:2.
    • Dnes by nám tam padlo úplně všechno, radoval se Mašek

09/04/2018 | Aktuální zprávy
      Bohemians Praha 1905 prožili večer, na který dlouho nezapomenou. Lídra tabulky Plzeň doma porazili 5:2 a zaznamenali tak jedno z nejvýraznějších vítězství ve své historii v rámci české ligy. Velkou zásluhu na tom má Dominik Mašek, který rovněž prožil zatím svůj nejvydařenější zápas v první lize a zaznamenal dva góly a na další dva přihrál.
    • Plzeň dostala v Ďolíčku pět gólů a její náskok se ztenčil na sedm bodů

08/04/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 23. kole první ligy utrpěli debakl 2:5 na hřišti Bohemians Praha 1905 a vedou tabulku už jen o sedm bodů před Slavií. Hvězdou utkání byl Dominik Mašek, který dva góly dal a na dva nahrál. Za domácí se trefili i Michal Šmíd, Rudolf Reiter a Benjamin Tetteh. Hosté skórovali po vlastním gólu Milana Kociče a trefě Jana Kopice.
    • Jablonec udolal Bohemians a šestou výhrou vyrovnal svůj rekord

31/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce porazili Bohemians 1905 2:1, v lize vyhráli pošesté za sebou a vyrovnali svůj rekord ze sezony 2010/11. Skóre zápasu 22. kola otevřel ve 26. minutě David Lischka, ještě do pauzy vyrovnal Martin Hašek mladší, ale v 63. minutě rozhodl Černohorec Vladimir Jovovič. Díky tomu si Severočeši pojistili páté místo v tabulce. "Klokani" venku prohráli počtvrté po sobě a jsou sedmí.
    • Bohemians porazili po téměř třech letech Teplice, o výhře rozhodli Bartek s Hůlkou

18/03/2018 | Reportáže
      Bohemians 1905 ve 21. kole první ligy doma zvítězili nad Teplicemi 2:0. Pražané v nejvyšší soutěži porazili severočeský tým poprvé po pěti zápasech a téměř třech letech. Klokani si na sedmém místě vytvořili čtyřbodový náskok na svého dnešního soupeře. O vítězství Bohemians rozhodli ve druhém poločase David Bartek a Lukáš Hůlka.
    • Slovácko porazilo Bohemians 1:0 a opustilo sestupové příčky

10/03/2018 | Reportáže
      Vyrovnané utkání Slovácka s Bohemians rozhodl v 79. minutě Vlastimil Daníček. Tým z Uherského Hradiště porazil doma v nejvyšší soutěži „Klokany“ pošesté za sebou a o skóre se dostal ze sestupové předposlední příčky na čtrnácté místo v tabulce. Pražané potřetí po sobě venku prohráli 0:1 a zůstali sedmí.
    • Klokan Mašek: Sebevědomí jde nahoru, můžeme hrát s každým

03/03/2018 | Aktuální zprávy
      V psychologický boj se změnil pokutový kop, který v pátečním duelu 19. kola první fotbalové ligy zahrával Dominik Mašek z Bohemians Praha 1905. Protihráči z Dukly se ho totiž snažili rozhodit prohlášeními, že mají jeho penalty přečtené. Mladý útočník však tlak ustál a chladnokrevně proměněným pokutovým kopem zadělal na výhru 2:0.
    • Bohemians v promrzlém Ďolíčku udolali Duklu

02/03/2018 | Reportáže
      Bohemians v pátečním klání 19. kola doma zvítězili nad Duklou 2:0 a v tabulce se posunuli na šesté místo před Jablonec, který má zápas k dobru. Malé pražské derby rozhodl v 27. minutě proměněnou penaltou Dominik Mašek, v závěru pak zisk tří bodů potvrdil Benjamin Tetteh. Bohemians tak oplatili Dukle předchozí tři porážky a doma uhájili třetí čisté konto za sebou. Dukla naopak potvrdila roli nejhoršího týmu na hřištích soupeřů, kde čeká na výhru deset zápasů.
    • Mašek porušil nepsané pravidlo před penaltou a rozhodl o výhře

18/02/2018 | Aktuální zprávy
      Středopolař Dominik Mašek porušil nepsané pravidlo, že faulovaný hráč nekope penaltu, a dobře udělal. Dvaadvacetiletý ofenzivní záložník v 63. minutě úvodního jarního kola proti Brnu pokutový kop bezpečně proměnil a rozhodl o výhře Bohemians 1905 1:0. Doufal, že snad konečně zlomil penaltové prokletí "klokanů", kteří na podzim pokutový kop dvakrát nedali.
    • Bohemians v deseti udrželi výhru nad Brnem a jsou v lize šestí

17/02/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v úvodním jarním kole první ligy Brno 1:0 a posunuli se na šesté místo tabulky. Zápas rozhodl v 63. minutě z penalty Dominik Mašek a Pražané už výhru udrželi i po vyloučení Siima Lutse z 66. minuty. Bohemians se povedla odveta za lednové prohrané finále zimního turnaje Tipsport ligy s Brnem, naopak kouči Zbrojovky Romanu Pivarníkovi v den jeho 51. narozenin nevyšel návrat do Ďolíčku, kde dříve trénoval.
    • Bohemians 3v1: Dominik Mašek jako imitátor a David Bartek ve skluzu

19/12/2017 | Aktuální zprávy
      Bohemians nás nechali nahlédnout do zákulisí a trojice David Bartek, Dominik Mašek a Martin Hašek mladší nám prozradila, jak to funguje u nich v kabině. Kdo na tréninku nejvíc fauluje, jakou mimofotbalovou schopností disponuje Dominik Mašek nebo kdo má nejhorší účes? Sledujte nový seriál 3v1!
    • Bohemians pod lupou: Haškovi vyšla sázka na neznámé, nemá ale střelce

17/12/2017 | Aktuální zprávy
      Jen málokde jsou s podzimní částí HET ligy tak spokojení jako ve vršovickém Ďolíčku. Sedmou příčkou po 16 odehraných kolech totiž "klokani" překvapili snad celou fotbalovou veřejnost, přitom před sezonou byli jedním z největších aspirantů na sestup. Co tkví za takovou proměnou a mají Bohemians na to, aby si podzimní formu přenesli i do jara?