16FC Vysočina Jihlava1615:3210

Zprávy

• Karviná zdolala Bohemians a přezimuje mimo pásmo sestupu

02/12/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Karviné v posledním utkání před zimní přestávkou vyhráli 1:0 nad Bohemians Praha 1905 a přezimují mimo sestupové pásmo. Gólem tři minuty před koncem o tom rozhodl bývalý hráč Bohemians Lukáš Budínský. Karviná teprve potřetí v sezoně udržela čisté konto a bodovala podruhé z posledních sedmi utkání. Naopak Bohemians přišli před pauzou o sérii šesti zápasů bez porážky.
    • Bohemians 1905 remizovali v opatrném zápase s Libercem bez branek

24/11/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 remizovali v opatrném utkání 15. ligového kola s Libercem bez branek. Hosté teprve podruhé za posledních 18 zápasů nejvyšší soutěže neskórovali a nevyužili šanci minimálně do neděle bodově dotáhnout druhou Olomouc. V neúplné tabulce zůstali čtvrtí. "Klokani" bodovali pošesté za sebou, mohou ale přijít o šestou příčku.
    • Bohemians vyhráli v Mladé Boleslavi po gólech Vaníčka a Nečase

19/11/2017 | Reportáže
      Hráči Bohemians potvrdili dobrou formu a ve 14. kole zvítězili 2:1 na hřišti Mladé Boleslavi. Na gól Antonína Vaníčka sice ještě odpověděl z penalty Lukáš Magera, ale hezkou individuální akcí rozhodl Jakub Nečas. Bohemians tak bodovali popáté za sebou, což se jim povedlo naposledy před rokem a půl, a posunuli se na sedmou příčku. Boleslav naopak přišla o sérii tří výher a s Bohemians doma prohrála poprvé od roku 2009.
    • Jedenáctka kola: V bráně jubilant Kozáčik, v poli Kolář, Ekpai a Holenda

07/11/2017 | Jedenáctka kola
      Čtyři hráči Plzně, dva sparťané a po jednom hráči ze Zlína, Jablonce, Dukly, Teplic a Bohemians. Takové je složení nejlepší Jedenáctky 13. kola HET ligy, jak ji svým hlasováním sestavili fotbaloví fanoušci. Vůbec nejvíc hlasů od fanoušků dostal plzeňský kapitán Daniel Kolář, který sestřelil Slavii a pomohl Viktorii zvýšit náskok na čele tabulky. Níže se můžete podívat na to, kdo vás svým výkonem o uplynulém víkendu zaujal.
    • Olomouc neudržela vedení a v Ďolíčku remizovala

04/11/2017 | Reportáže
      Olomouc ve 13. kole remizovala 1:1 na hřišti Bohemians Praha 1905 a bodovala podesáté za sebou. Nováčka poslal před pauzou do vedení Jakub Plšek, domácí Jevgenij Kabajev pak v nastavení první půle nedal penaltu, ale v 68. minutě srovnal Martin Hašek mladší. Sigma má na druhém místě tabulky jednobodový náskok na třetí Slavii, kterou čeká v neděli zápas na půdě vedoucí Plzně. Na Viktorii ztrácí Olomouc deset bodů.
    • Bohemians remizovali se Zlínem, premiérový ligový gól vstřelil Vaníček

28/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 ve 12. kole první ligy doma remizovali 1:1 se Zlínem. Hosté vedli po gólu Petra Jiráčka, ale za Pražany rychle srovnal premiérovým ligovým zásahem devatenáctiletý Antonín Vaníček. Bohemians tak bodovali potřetí za sebou. Zlín sice bodoval s Bohemians i v desátém utkání v řadě, ale z posledních šesti ligových duelů vyhrál jediný a zůstává ve spodní polovině tabulky.
    • Kabajev dal druhý nejrychlejší hattrick v historii české ligy

20/10/2017 | Aktuální zprávy
      Ruský fotbalista Jevgenij Kabajev z Bohemians Praha 1905 se postaral o druhý nejrychlejší hattrick v historii české nejvyšší soutěže. Při výhře 4:2 v Jihlavě se prosadil třikrát mezi 9. a 22. minutou, tedy za 13 minut. Rychlejší hattrick dal jen v roce 1994 Horst Siegl, kterému stačilo osm minut.
    • Barošův gól Ostravě nestačil, tři body zůstaly v Ďolíčku

13/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v předehrávce 10. kola první ligy doma porazili Baník Ostrava 2:1 a teprve podruhé v sezoně dali v jednom utkání více než jeden gól. Baník vedl brankou Milana Baroše, ale nejprve hezkou trefou srovnal Jevgenij Kabajev a utkání rozhodl svým premiérovým zásahem v nejvyšší soutěži Rudolf Reiter. Ostrava popáté za sebou venku prohrála a na výhru čeká už devět utkání.
    • Bohemians opět nedali gól a s Jabloncem prohráli 0:1

23/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce zvítězili v 8. kole první ligy 1:0 na hřišti Bohemians Praha 1905 a bodovali pošesté za sebou. V neúplné tabulce se tak vyhoupli už na čtvrtou příčku. Gólem se o to zasloužil Martin Doležal. Bohemians z posledních šesti ligových duelů dali jediný gól, přesto to byla teprve jejich druhá porážka v sezoně.
    • Bohemians poprvé v sezoně prohráli, Pražské derby ovládla Dukla

25/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly vyhráli i druhý domácí zápas v sezoně, když v předehrávce 5. kola první ligy zdolali v pražském derby Bohemians 1905 2:0. O góly se postarali Robert Koval a střídající Zinedin Mustedanagič. Bohemians nevyužili velký tlak za stavu 0:1 a potřetí za sebou vyšli gólově naprázdno. Navíc přišli o svou neporazitelnost v sezoně.
    • Corner Challenge s hráči Bohemians

17/08/2017 | Aktuální zprávy
      Startuje nový seriál "Corner challenge" ve všech ligových klubech! První zastávka? Bohemians Praha 1905! Kolik dali vybraní "klokani" gólů z rohových kopů?
    • Bartek: Pro nás je lepší, když se s námi nepočítá a můžeme jen překvapit

06/08/2017 | Aktuální zprávy
      Záložník Bohemians 1905 David Bartek zlomil své dlouhé čekání na gól v první lize, které trvalo více než sezonu od loňského května. Devětadvacetiletý fotbalista otevřel skóre dnešního utkání druhého ligového kola proti Karviné a přispěl k domácí výhře "Klokanů" 2:1. Zkušený středopolař věří, že to nebyla jeho poslední trefa v ročníku.
    • Posily do Ďolíčku! Kádr Klokanů vyztužili Tetteh, Urdinov i Hašek

19/07/2017 | Aktuální zprávy
      Hned tři hráčské příchody ve středu oznámilo vedení Bohemians Praha 1905. V přestup se změnilo působení Martina Haška mladšího, který v minulé sezoně hostoval v Ďolíčku ze Sparty. Jako volný hráč přichází z Jihlavy makedonský bek Jani Urdinov, který se upsal na dva a půl roku a měl by nahradit Milana Havla, po němž sáhla Plzeň. Útok posílí bývalý hráč Slovácka Benjamin Tetteh, jenž přišel na roční hostování s opcí ze Standardu Lutych.
    • Bohemians pod lupou: Jarní soužení podtrhlo marné hledání Schickova klonu

17/06/2017 | Aktuální zprávy
      Cíl udržet se v soutěži splnili, žádné velké juchání však není rozhodně na místě. Fotbalisté Bohemians totiž k záchraně doslova doklopýtali, byť po podzimu na tom byli celkem slušně. O prvoligovou příslušnost je ale málem připravila jarní neúdernost v ofenzivě, kde citelně scházel gólový střelec.
    • Hradci zajistil výhru na rozloučenou osmnáctiletý obránce

27/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové se v posledním kole rozloučili s nejvyšší soutěží vítězstvím 1:0 nad Bohemians 1905. O výhře východočeského celku, který po roce opět sestoupil do druhé ligy, rozhodl osmnáctiletý obránce František Čech.