16FC Vysočina Jihlava1110:247

Zprávy

• Kabajev dal druhý nejrychlejší hattrick v historii české ligy

20/10/2017 | Aktuální zprávy
      Ruský fotbalista Jevgenij Kabajev z Bohemians Praha 1905 se postaral o druhý nejrychlejší hattrick v historii české nejvyšší soutěže. Při výhře 4:2 v Jihlavě se prosadil třikrát mezi 9. a 22. minutou, tedy za 13 minut. Rychlejší hattrick dal jen v roce 1994 Horst Siegl, kterému stačilo osm minut.
    • Barošův gól Ostravě nestačil, tři body zůstaly v Ďolíčku

13/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians Praha 1905 v předehrávce 10. kola první ligy doma porazili Baník Ostrava 2:1 a teprve podruhé v sezoně dali v jednom utkání více než jeden gól. Baník vedl brankou Milana Baroše, ale nejprve hezkou trefou srovnal Jevgenij Kabajev a utkání rozhodl svým premiérovým zásahem v nejvyšší soutěži Rudolf Reiter. Ostrava popáté za sebou venku prohrála a na výhru čeká už devět utkání.
    • Bohemians opět nedali gól a s Jabloncem prohráli 0:1

23/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce zvítězili v 8. kole první ligy 1:0 na hřišti Bohemians Praha 1905 a bodovali pošesté za sebou. V neúplné tabulce se tak vyhoupli už na čtvrtou příčku. Gólem se o to zasloužil Martin Doležal. Bohemians z posledních šesti ligových duelů dali jediný gól, přesto to byla teprve jejich druhá porážka v sezoně.
    • Bohemians poprvé v sezoně prohráli, Pražské derby ovládla Dukla

25/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly vyhráli i druhý domácí zápas v sezoně, když v předehrávce 5. kola první ligy zdolali v pražském derby Bohemians 1905 2:0. O góly se postarali Robert Koval a střídající Zinedin Mustedanagič. Bohemians nevyužili velký tlak za stavu 0:1 a potřetí za sebou vyšli gólově naprázdno. Navíc přišli o svou neporazitelnost v sezoně.
    • Bartek: Pro nás je lepší, když se s námi nepočítá a můžeme jen překvapit

06/08/2017 | Aktuální zprávy
      Záložník Bohemians 1905 David Bartek zlomil své dlouhé čekání na gól v první lize, které trvalo více než sezonu od loňského května. Devětadvacetiletý fotbalista otevřel skóre dnešního utkání druhého ligového kola proti Karviné a přispěl k domácí výhře "Klokanů" 2:1. Zkušený středopolař věří, že to nebyla jeho poslední trefa v ročníku.
    • Posily do Ďolíčku! Kádr Klokanů vyztužili Tetteh, Urdinov i Hašek

19/07/2017 | Aktuální zprávy
      Hned tři hráčské příchody ve středu oznámilo vedení Bohemians Praha 1905. V přestup se změnilo působení Martina Haška mladšího, který v minulé sezoně hostoval v Ďolíčku ze Sparty. Jako volný hráč přichází z Jihlavy makedonský bek Jani Urdinov, který se upsal na dva a půl roku a měl by nahradit Milana Havla, po němž sáhla Plzeň. Útok posílí bývalý hráč Slovácka Benjamin Tetteh, jenž přišel na roční hostování s opcí ze Standardu Lutych.
    • Bohemians pod lupou: Jarní soužení podtrhlo marné hledání Schickova klonu

17/06/2017 | Aktuální zprávy
      Cíl udržet se v soutěži splnili, žádné velké juchání však není rozhodně na místě. Fotbalisté Bohemians totiž k záchraně doslova doklopýtali, byť po podzimu na tom byli celkem slušně. O prvoligovou příslušnost je ale málem připravila jarní neúdernost v ofenzivě, kde citelně scházel gólový střelec.
    • Hradci zajistil výhru na rozloučenou osmnáctiletý obránce

27/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Hradce Králové se v posledním kole rozloučili s nejvyšší soutěží vítězstvím 1:0 nad Bohemians 1905. O výhře východočeského celku, který po roce opět sestoupil do druhé ligy, rozhodl osmnáctiletý obránce František Čech.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul

26/05/2017 | Zpátky v čase
      Ročník 1995/1996 znamenal konec 49 let dlouhého čekání sešívaných na titul. Na památné období zavzpomínal tehdejší hlavní kouč červeno-bílých František Cipro v rámci dalšího dílu pravidelného videoseriálu "Zpátky v čase".
    • Všechno z nás spadlo, radoval se Dostál po záchraně Bohemians

22/05/2017 | Aktuální zprávy
      Obránce Bohemians 1905 Martin Dostál má radost, že si "klokani" zajistili setrvání v první lize už v předposledním 29. kole díky domácí výhře 2:0 nad Karvinou a porážce Hradce Králové 2:3 na Spartě. Autor druhé branky si totiž nechtěl zopakovat sezonu 2013/14, v níž se zachraňoval se Slavií až v posledním dramatickém kole.
    • Svět je zase v pořádku, radoval se Hašek po záchraně Bohemians

21/05/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér Bohemians 1905 Martin Hašek cítil radost a úlevu, že dovedl pražský tým k záchraně už ve 29. kole první ligy. Po sobotním vítězném domácím utkání s Karvinou (2:0) poděkoval nejen hráčům, ale i Spartě za výhru nad Hradcem Králové a svému předchůdci na lavičce "klokanů" Miroslavu Koubkovi.
    • Bohemians doma porazili Karvinou 2:0 a slaví záchranu

20/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 ve 29. ligovém kole doma porazili nováčka Karvinou 2:0 a zachránili se v nejvyšší soutěži. Pražanům pomohla i porážka Hradce Králové 2:3 na Spartě, po níž Východočeši sestoupili ještě před závěrečným utkáním sezony proti Bohemians. O góly se v Ďolíčku postarali už v první půli Rus Jevgenij Kabajev a Martin Dostál. "Klokani" ukončili sérii porážek, která trvala čtyři zápasy.
    • Teplice udolaly Bohemians a drží se v boji o čtvrté místo

14/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic ve 28. kole první ligy doma porazili Bohemians 1905 1:0 gólem Michala Jeřábka ze 41. minuty. Bodovali tak v osmém utkání po sobě, na pátém místě stáhli náskok čtvrté Mladé Boleslavi na dva body a udrželi šanci na evropské poháry. Pražané naopak počtvrté za sebou prohráli a jsou jediný bod nad pásmem sestupu.
    • Slavia porazila Bohemians 3:1 a vede o dva body před Plzní

06/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie ve vršovickém derby zvítězili na hřišti vršovického rivala Bohemians 1905 3:1, využili dnešní ztráty Plzně v Jablonci a opět mají blíže k titulu. "Sešívaní" po 27. kole vedou první ligu o dva body před mistrovskou Viktorií. Bohemians v nejvyšší soutěži prohráli se Slavií poprvé po pěti zápasech a na třináctém místě neúplné tabulky mají čtyřbodový náskok na sestupové pásmo.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.