16FC Zbrojovka Brno3020:4324

Zprávy

• Slovácko je po remíze se Zlínem zachráněné, hosté ještě ne

19/05/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Slovácka a Zlína se v derby rozešli smírně 1:1. Zatímco domácím dává bod jistotu záchrany v nejvyšší soutěži, hosté zůstávají v pásmu ohrožení. Mají sice o tři body víc než předposlední Karviná, ale horší vzájemnou bilanci. Na gól domácího Lukáše Sadílka z 25. minuty odpověděl 11 minut před koncem z penalty Lukáš Železník.
    • Olomouc vyhrála ve Zlíně a vrátila se na třetí místo

12/05/2018 | Reportáže
      Sigma Olomouc zvítězila ve 28. kole první ligy ve Zlíně 4:1 a vrátili se na třetí místo v tabulce. K výhře Sigmě výrazně dopomohl útočník Jakub Řezníček, který vstřelil dva góly a další po jeho akci si srazil do vlastní sítě obránce Ondřej Bačo. V 89. minutě přidal čtvrtý gól David Houska. Jediný gól Zlína zaznamenal Lukáš Železník. Sigma už osmkrát po sobě neprohrála.
    • Sparta porazila Zlín 2:1 a minimálně do soboty je čtvrtá

04/05/2018 | Reportáže
      Sparta v předehrávce 27. kola porazilai doma 2:1 Zlín a v neúplné tabulce se posunuli na čtvrté místo o dva body před Jablonec, který hraje v sobotu. Moravané si naopak zkomplikovali boj o záchranu a od pásma sestupu je dál dělí čtyři body. O výhře letenského celku rozhodli Nicolae Stanciu a David Lafata, za hosty v závěru snížil Ubong Ekpai.
    • V předehrávce Sparty se Zlínem se bude hrát o poháry i záchranu

04/05/2018 | Preview
      O předehrávku 27. kola první ligy se dnes postarají fotbalisté Sparty a Zlína. Oběma soupeřům půjde o hodně: pražský celek totiž nutně potřebuje body v boji o poháry, zatímco hostující Zlín dělí od sestupového pásma pouhé čtyři body.
    • Zlínu sebral výhru nad Bohemians v nastavení Hašek

29/04/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali ve 26. kole první ligy s Bohemians 1905 1:1 a stále nemají jistotu záchrany. Vedoucí branku Zlína vstřelil ve 2. minutě Ubong Ekpai, ve třetí minutě nastavení ale domácí přišli o výhru, když se prosadil Martin Hašek mladší. Zlín tak po návratu do ligy po třech sezonách na jaře doma ještě vyhrál a od sestupových příček ho dělí čtyři body.
    • Zlín díky gólu v nastavení senzačně vyhrál na Slavii 2:1

01/04/2018 | Reportáže
      Zlín senzačně vyhrál ve 22. kole na hřišti Slavie 2:1. „Ševci“ vedli od sedmé minuty po trefě Daniela Holzera, ve 28. minutě vyrovnal Milan Škody, který předtím nedal penaltu, ale v druhé minutě nastavení rozhodl Ubong Ekpai.
    • Petržela: Mezi hráči nedělám žádné rozdíly, svátkem je pro mě každý zápas

29/03/2018 | Rozhovory
      Jako nezkrotný živel vlétl zpět na ligovou scénu jeden z nejzkušenějších českých koučů Vlastimil Petržela. Ten sice se Zlínem v lize ještě nebodoval, skepsi ale nepropadá. Proč má podle něj jeho soubor těžší úlohu než ostatní? A jak se zpětně poohlíží na to, že byl po utkání s Plzní obviněn z rasismu?
    • Kolář rozhodl o výhře Plzně ve Zlíně. Západočeši vedou tabulku o devět bodů

18/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně ve 21. kole první ligy zvítězili 1:0 na hřišti Zlína a po první jarní výhře navýšili své vedení v tabulce na devět bodů před druhou Slavií a navíc mají zápas k dobru. Utkání rozhodl už ve 12. minutě Daniel Kolář. Zlín prohrál čtvrtý ligový zápas za sebou, z toho třetí pod novým trenérem Vlastimilem Petrželou, a stále ho dělí jen dva body od pásma sestupu.
    • Mladíci Král s Žitným vystřelili Teplicím výhru nad Zlínem

10/03/2018 | Reportáže
      O vítězství Teplic nad Zlínem 2:1 se svými premiérovými ligovými góly postarali devatenáctiletí mladíci Alex Král a Patrik Žitný. Za „Ševce“ na průběžných 1:1 srovnal Petr Hronek. Teplice poprvé na jaře vyhrály, zatímco Zlín získal po zimní přestávce jediný bod a neuspěl ani ve druhém utkání pod novým trenérem Vlastimilem Petrželou.
    • Zlínský Železník má po dvou debaklech obavu o sestup

03/03/2018 | Aktuální zprávy
      Útočník Zlína Lukáš Železník po dvou debaklech 0:4 v minulém kole v Karviné a v sobotu doma s Jabloncem neskrývá obavy ze záchranářských starostí. Ševce k lepšímu výkonu nevyburcovala ani trenérská výměna, naopak podali jeden z nejhorších výkonů v tomto ročníku. Jejich hře chyběla myšlenka i nápad a skřípala souhra zadních řad.
    • Trenér Páník ve Zlíně skončil, dočasně jej nahradí asistenti

27/02/2018 | Aktuální zprávy
      Bohumil Páník už není trenérem fotbalistů Zlína. Vedení momentálně devátého celku ligové tabulky jej dnes kvůli neuspokojivým výsledkům v jarní části sezony odvolalo a jedná o jeho nástupci. Tým dočasně převzali asistenti Jan Somberg a Jan Kameník.
    • Zlín na úvod jara remizoval s Duklou, Rada zneškodnil penaltu

17/02/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína na úvod jara doma remizovali 1:1 s Duklou, kterou v první lize neporazili posedmé za sebou. Hosty v 62. minutě poslal do vedení Daniel Tetour, v 73. minutě vyrovnal Petr Hronek. Za bezbrankového stavu brankář Dukly Filip Rada zneškodnil penaltu Mirzadu Mehanovičovi. Pražané se ani na devátý pokus nedočkali venkovní výhry v této sezoně nejvyšší soutěže.
    • Zlín před jarem: Opory týmu zůstaly, za Diopa přišel Vyhnal

05/02/2018 | Aktuální zprávy
      Na moravské frontě klid. Tak nějak lze charakterizovat rozpoložení devátého Zlína, který by na jaře neměl hrát o poháry, ale ani o sestup. Hlavně ovšem nesmí opakovat předchozí dvě jara, v nichž sbíral jednu prohru za druhou. S aktuální kádrem by to byl ohromný průšvih!
    • Zlín 3v1: Dostál s penaltovými experty Matejovem a Vukadinovičem