07/07/2017 | Aktuální zprávy
      Jablonec po necelém roce opouští Adam Zrelák. Třiadvacetiletý útočník, který byl kapitánem slovenské jednadvacítky na nedávném evropském šampionátu v Polsku, přestoupil do německého druholigového Norimberku.
    • Jsme trochu naštvaní na systém ME, řekl po vyřazení Trávník

26/06/2017 | Aktuální zprávy
      Kapitán Michal Trávník cítil, že česká jednadvacítka má obrovskou sílu, takže litoval, že tým skončil na evropském šampionátu v Polsku po sobotní prohře 2:4 s Dánskem už po základní skupině. Posteskl si nad složitým postupovým klíčem a připustil, že "Lvíčata" přišla o semifinále možná hned v prvním poločase nepovedeného úvodního zápasu s Německem.
    • Jablonec pod lupou: Kat favoritů dokráčel ke středu tabulky

12/06/2017 | Aktuální zprávy
      Ani těžká bitva o poháry, ani lítá řež o záchranu. Fotbalisté Jablonce mají za sebou celkem poklidnou sezonu, v níž sice vyměnili trenéra, nový hlavní kouč Zdeněk Klucký ale dovedl svůj tým k osmé příčce tabulky. Na jaře navíc Severočeši obrali oba hlavní adepty na titul.
    • Hřebík mě poslal na hrot, vzpomíná dříč Hübschman

12/06/2017 | Můj první gól
      Zahrál si na dvou turnajích EURO, v Lize mistrů nastupoval za Spartu a Šachtar Doněck, kde strávil deset let a taky oslavil triumf v Poháru UEFA. Na ten Tomáš Hübschman vzpomíná dobře i kvůli nejdůležitějšímu gólu kariéry. "Moc pěkný nebyl. Ve čtvrtfinále doma proti Olympique Marseille, ještě na starém stadionu v Doněcku, jsem asi natřikrát dorážel přes gólmana Mandandu. Ale vyhráli jsme 2:0 a jeli do odvety s náskokem," říká současný obránce nebo defenzivní záložník Jablonce.
    • Doležal dvěma góly vystřelil Jablonci výhru v Karviné

27/05/2017 | Reportáže
      Rozlučka s premiérovou ligovou sezonou v klubové historii nevyšla Karviné podle představ, když doma prohrála 0:2 s Jabloncem. Severočeši tak bodovali popáté za sebou. O oba góly se postaral Martin Doležal. Jablonec tak obsadil konečné osmé místo, Karviná desáté.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul

26/05/2017 | Zpátky v čase
      Ročník 1995/1996 znamenal konec 49 let dlouhého čekání sešívaných na titul. Na památné období zavzpomínal tehdejší hlavní kouč červeno-bílých František Cipro v rámci dalšího dílu pravidelného videoseriálu "Zpátky v čase".
    • Plzeň v Jablonci neudržela vedení a zkomplikovala si boj o titul

06/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně v duelu 27. ligového kola jen remizovali 2:2 v Jablonci a zkomplikovali si boj o titul. Obhájce trofeje vedl po poločase 2:0 po brankách Rakušana Andrease Ivanschitze, ale po pauze dvěma góly srovnal střídající Martin Doležal. Viktoria se sice v tabulce dostala na první místo o bod před Slavii, ale ta má k dobru večerní zápas na půdě Bohemians 1905. Jablonec po předešlé remíze 1:1 na Slavii obral o body dalšího aspiranta na titul a je sedmý.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Mladá Boleslav se rozešla s Jabloncem bez branek

31/03/2017 | Reportáže
      Předehrávka 22. kola první fotbalové ligy mezi Mladou Boleslaví a Jabloncem skončila bezbrankovou remízou. Spíše bojovné utkání s minimem velkých šancí gól nepřineslo, a tak Boleslav ztratila body pojedenácté z posledních 12 duelů. V tabulce tak sice na čtvrtém místě vystřídala Zlín, který má ale zápas k dobru a může čtvrtou příčku získat zpět. Jablonec na oba ztrácí šest bodů.
    • Dva povedené centry Zeleného vynesly Jablonci skalp Hradce

14/03/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce zvítězili v dohrávce 16. ligového kola nad Hradcem Králové 2:1. Domácí rozhodli o výhře góly v 23. a 28. minutě, kdy se po centrech Jaroslava Zeleného prosadili Michal Trávník a Bosňan Mirzad Mehanovič. V 68. minutě snížil Ladislav Martan. Jablonec porazil soupeře v lize popáté za sebou, stejně jako na podzim 2:1 a poskočil na osmé místo tabulky. Hradec prohrál popáté z posledních šesti kol a zůstal čtrnáctý s jednobodovým náskokem na sestupovou patnáctou příčku.