16FC Vysočina Jihlava1110:247

Zprávy

• Necid přišel do týmu později, přesto je nejlepším střelcem Slavie

19/10/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože fotbalista Tomáš Necid se vrátil do Slavie až na začátku září v průběhu podzimní části sezony, je s šesti soutěžními góly aktuálně nejlepším střelcem týmu. Současnou formu potvrdil osmadvacetiletý útočník i ve čtvrtečním třetím utkání základní skupiny Evropské ligy ve Villarrealu, kde úvodní brankou v osmnácté minutě přispěl k remíze 2:2.
    • Danny už je fit a slibuje fanouškům: Ještě můžu něco přidat!

Nejzvučnější letní posila slávistických fotbalistů Danny celé září nehrál kvůli zranění, ale už je stoprocentně fit a chystá se s Pražany na čtvrteční 3. kolo základní skupiny Evropské ligy na půdě Villarrealu. Čtyřiatřicetiletý portugalský ofenzivní záložník je zatím s angažmá v Edenu spokojený, i když cítí, že zatím nepředvedl vše, co umí.
    • I bod by byl pro nás úspěchem, řekl Sýkora před Villarrealem

18/10/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisty pražské Slavie ve čtvrtek na hřišti favorizovaného Villarrealu čeká přímý souboj o průběžné první místo ve skupině A Evropské ligy, podle záložníka Jana Sýkory ale nepůjde o stěžejní zápas. Byl by spokojen, kdyby červenobílí uhráli se semifinalistou Ligy mistrů z roku 2006 aspoň remízu.
    • Sudí podle komise rozhodčích duel na Spartě zvládli a nechybovali

16/10/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože sparťanský trenér Andrea Stramaccioni si po nedělní prohře 0:1 s Plzní nepřímo postěžoval na sudí, podle komise rozhodčích trojice arbitrů vypjatý zápas 10. ligového kola zvládla a vysloužila si pochvalu. Hlavní Radek Příhoda a asistenti nechybovali ani v jednom ze sporných momentů, které jeden ze šlágrů podzimu přinesl.
    • Slavia si v Karviné připsala první venkovní výhru a je opět druhá

14/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté pražské Slavie v desátém ligovém kole porazili Karvinou 2:0 a dosáhli první venkovní výhry v této sezoně. Úřadující mistři se vrátili na druhé místo tabulky a ztrácí pět bodů na vedoucí Plzeň, která má k dobru nedělní šlágr na hřišti Sparty. Slavii poslal do vedení v 19. minutě Milan Škoda, v 57. minutě zvýšil Nizozemec Mick van Buren.
    • Slávista Necid: Byl bych rád, kdyby mi trenér Jarolím zavolal

02/10/2017 | Aktuální zprávy
      Když v zápase s Brnem svým druhým gólem rozhodl o výhře fotbalistů Slavie 2:0, mohl si útočník Tomáš Necid naplno užívat před zaplněnou severní tribunou pocit, kvůli kterému se ze zahraničí vracel do svého mateřského celku. Věří, že podobných oslav branek si bude moci s fanoušky červenobílých užívat častěji.
    • Necid dvěma góly vystřelil fotbalistům Slavie výhru 2:0 nad Brnem

01/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie zdolali v 9. kole Brno 2:0 a prodloužili svou rekordní šňůru bez porážky na 35 zápasů nejvyšší soutěže. Zůstali tak na třetí příčce tabulky o bod za druhou Olomoucí a osm bodů za vedoucí Plzní. Velký tlak zužitkoval dvěma góly Tomáš Necid, který se v české lize trefil poprvé od května 2014. Slavia vyhrála doma v nejvyšší soutěži pošesté za sebou bez inkasovaného gólu.
    • Slavia remízou ve Zlíně vytvořila nový rekord v neporazitelnosti

24/09/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté pražské Slavie vytvořili nový rekord v ligové neporazitelnosti. Úřadující mistr díky dnešní remíze 1:1 v duelu 8. kola ve Zlíně bodoval ve 34. zápase nejvyšší soutěže za sebou a překonal dosavadní rekordní zápis Sparty z let 2009 až 2010.
    • Fotbalisté Slavie ztratili body ve Zlíně, mají ale rekord

23/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína remizovali v osmém kole se Slavií Praha 1:1. Ševci ztratili doma první body, naopak Slavia ani na čtvrtý pokus nedokázala na půdě soupeře zvítězit a počtvrté remizovala. Pražané vedli od 76. minuty, kdy si po rohovém kopu dal vlastní gól Ondřej Bačo. Zlínu se podařilo vyrovnat 84. minutě, kdy Vukadin Vukadinovič proměnil penaltu. Slavia tak alespoň 34. zápasem v řadě bez porážky vytvořila nový rekord ligy.
    • Spravedlnosti bylo učiněno za dost, řekl Škoda po výhře v derby

18/09/2017 | Aktuální zprávy
      Kapitán fotbalistů Slavie Milan Škoda byl rád, že se spoluhráči vyhrál derby nad Spartou 2:0 i přesto, že mu sudí Jan Jílek v první půli neuznal regulérní branku. Spravedlnosti prý bylo učiněno za dost, když v 71. minutě po standardní situaci vstřelil vítězný gól šlágru sedmého ligového kola.
    • Slavia brankami Škody a Hušbauera vyhrála derby nad Spartou 2:0

17/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie porazili v pražském derby Spartu 2:0. Skóre šlágru 7. kola první ligy otevřel v Edenu v 71. minutě po přímém kopu hlavou domácí útočník Milan Škoda, kterému předtím po půlhodině hry rozhodčí zřejmě chybně neuznali gól. V 89. minutě byl vyloučen hostující Costa a v přesilovce v druhé minutě nastavení definitivně rozhodl Josef Hušbauer.
    • TOP 25 OSOBNOSTÍ: Ze Šmicra se stal český král Midas

08/09/2017 | Aktuální zprávy
      Česká nejvyšší soutěž slaví 25. výročí od svého vzniku. Během čtvrtstoletí v ní působila řada velkých osobností a my jsme vybrali právě 25 významných fotbalových jmen, jejichž příběh vám připomeneme v seriálu "TOP 25 osobností". Jako první jde na řadu věčný slávista Vladimír Šmicer, z něhož se stal český král Midas. Proč právě on?
    • Slavia za pět kol ještě neinkasovala! Dokázal to někdy někdo?

03/09/2017 | Aktuální zprávy
      Zatímco v minulé sezoně ovládli hráči Slavie většinu ofenzivních statistik, v té aktuální je jejich hlavní zbraní spíše neprostupná obrana v čele s výborným brankářem Janem Laštůvkou. Důkazem je to, že Slavia za úvodních pět kol ještě neinkasovala, což se některému z týmů povedlo teprve potřetí v historii.
    • Ofenzivu slávistických fotbalistů posílí odchovanec Necid

01/09/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisty pražské Slavie posílí podle předsedy představenstva Jaroslava Tvrdíka útočník Tomáš Necid. Odchovanec úřadujícího českého šampiona a člen širšího kádru reprezentace bude v Edenu hostovat z tureckého Bursasporu, součástí dohody je i následná opce.
    • Van Buren myslel na hattrick, ale i první dva góly v lize bral

28/08/2017 | Aktuální zprávy
      Až ve svém čtrnáctém startu v české lize se útočník Mick van Buren dočkal svých prvních dvou gólů. Stejně jako ve středu v odvetě Ligy mistrů proti APOELu Nikósie zastoupil za hrotu útoku nemocného Milana Škodu a úvodními dvěma brankami nasměroval Slávisty k pohodlné výhře 4:0.