16FC Vysočina Jihlava1110:247

Zprávy

• Slavia podlehla Liberci a v lize prohrála po 36 zápasech

22/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie prohráli v 11. ligovém kole s Libercem 1:2. Skončila tak rekordní série červenobílých bez porážky v nejvyšší soutěži, která se zastavila na 36 zápasech. Slovan poslal v Edenu do vedení ve 35. minutě Roman Potočný a pojistku přidal v 73. minutě z penalty Miloš Bosančič. V nastavení už jen snížil Tomáš Necid. Slavia ztrácí z druhého místa na vedoucí Plzeň už jedenáct bodů a výrazně se jí vzdaluje obhajoba titulu. Liberec vyhrál čtvrtý z posledních pěti venkovních ligových duelů a je čtvrtý.
    • Kerbr dal z postu obránce dva góly, životní zápas ale teprve čeká

14/10/2017 | Aktuální zprávy
      Přestože fotbalista Milan Kerbr nastoupil na levém kraji obrany, podruhé ve své kariéře dal v jednom ligovém utkání dvě branky. K výhře Liberce nad Duklou 3:0 navíc přispěl ještě asistencí u zbylého gólu. Osmadvacetiletý hráč po skvělém výkonu věřil, že o životní zápas ještě nešlo a že ho teprve čeká.
    • Teplice otočily zápas s Libercem a vyhrály 2:1

29/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Teplic v předehrávce 9. kola první ligy doma porazili Liberec 2:1. Slovan brzy vedl po tvrdé ráně Romana Potočného, ale ještě do poločasu vyrovnal David Vaněček a v 83. minutě rozhodl Jan Rezek. Liberec po druhé ztrátě za sebou může přijít o páté místo v tabulce. Teplice vyhrály teprve podruhé z posledních sedmi duelů a přiblížily se Slovanu na rozdíl dvou bodů.
    • Ukončí Teplice střelecké trápení? V cestě jim stojí Slovan Liberec

29/09/2017 | Aktuální zprávy
      Předehrávku 9. kola ligového kola obstará v pátek souboj Teplic s Libercem. Tedy dvou týmů, které chtějí napravit nezdary z minulého kola. Liberec nevyužil dlouhou přesilovku se Slováckem a doma jen remizoval, Teplice zase prohrály 0:3 na Spartě a už 271 minut čekají na vstřelený gól.
    • Corner Challenge v Liberci

08/09/2017 | Aktuální zprávy
      Na další natáčení Corner Challenge jsme se vypravili pod Ještěd za čtveřicí hráčů Slovanu Liberec. Zjistěte, jak si v porovnání s dosud vyzvanými celky vedli Radim Breite, Vladimír Coufal, Zdeněk Folprecht a Tomáš Malinský.
    • Liberec vyhrál v Karviné a posunul se na druhé místo

26/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slovanu Liberec vyhráli v pátém kole první ligy díky brance Vladimíra Coufala 1:0 v Karviné a minimálně na pár hodin se posunuli na druhé místo tabulky. Domácí naopak prodloužili své trápení a už čtyři utkání nevyhráli.
    • Kúdela z Liberce: Mám čisté svědomí, sudímu jsem nijak nevyhrožoval

13/08/2017 | Aktuální zprávy
      Liberecký stoper Ondřej Kúdela kroutil hlavou nad tím, za co dostal v 54. minutě ligovému duelu se Spartou druhou žlutou kartu a po vyloučení musel ze hřiště. Domácí fotbalista se dušoval, že rozhodčímu Miroslavu Zelinkovi nic neřekl a jen k němu přiběhl.
    • Na Slavii či Spartu si nemůžeme vyskakovat, hlásí liberecký Coufal

25/07/2017 | Aktuální zprávy
      Hráči Liberce jsou tradičním účastníkem evropských pohárů, podle kapitána Vladimíra Coufala se jich ale v nadcházející sezoně zřejmě boj o nejvyšší příčky týkat nebude. Slovan totiž nedokázal nahradit odchody opor a podle Coufala může jen těžko konkurovat Spartě a Slavii, které investovaly obrovské sumy do letních posil.
    • Slovan zase oslabil! Nezmar: Zlatou žílu najdeme jen těžko

24/07/2017 | Aktuální zprávy
      Slovan Liberec před vstupem do nové ligové sezony cítí, že má o trochu slabší tým než v minulém ročníku. Severočechům se zatím nepovedlo zacelit mezery po odchodech opor, a proto nemluví o boji o pohárové příčky. Za základní cíl si dali vylepšit deváté místo z minulé sezony.