16FC Vysočina Jihlava1615:3210

Zprávy

• Blažek bude od ledna trénovat brankáře Mladé Boleslavi

12/12/2017 | Aktuální zprávy
      Bývalý reprezentační brankář Jaromír Blažek se od ledna stane novým trenérem gólmanů ve fotbalovém klubu z Mladé Boleslavi. Informoval o tom deník Sport s tím, že Blažek by rád dál vykonával i funkci marketingového ředitele ve futsalové Spartě.
    • Kouč Boleslavi Uhrin se léčí doma, zřejmě nebude ani na Spartě

29/11/2017 | Aktuální zprávy
      Trenér Dušan Uhrin mladší kvůli respiračním problémům nevedl fotbalisty Mladé Boleslavi v pátečním ligovém utkání s Duklou, a přestože se už cítí lépe, zřejmě nebude na lavičce ani v nedělním závěrečném podzimním duelu na hřišti Sparty. Uhrin to řekl v rozhovoru pro deník Sport.
    • Dukla porazila Mladou Boleslav 4:1 a doma udržela neporazitelnost

24/11/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Dukly v předehrávce 15. ligového kola porazili Mladou Boleslav 4:1, udrželi domácí neporazitelnost v této sezoně a částečně napravili minulý debakl 0:5 na Slavii. Naopak Středočeši podruhé za sebou prohráli a v neúplné tabulce jsou desátí hned za pražským soupeřem.
    • V Boleslavi ho nechtěli, tak se klokan Nečas pomstil Středočechům gólem

19/11/2017 | Aktuální zprávy
      Před rokem dostal Jakub Nečas šanci v kádru fotbalistů Mladé Boleslavi, ale po půl roce ho Středočeši poslali zpět do Sparty. Nyní se vrátil jako hráč Bohemians Praha 1905 a gólem zařídil, že Mladá Boleslav s Klokany prohrála 1:2. O to větší radost měl ze své druhé ligové trefy v kariéře.
    • Bohemians vyhráli v Mladé Boleslavi po gólech Vaníčka a Nečase

19/11/2017 | Reportáže
      Hráči Bohemians potvrdili dobrou formu a ve 14. kole zvítězili 2:1 na hřišti Mladé Boleslavi. Na gól Antonína Vaníčka sice ještě odpověděl z penalty Lukáš Magera, ale hezkou individuální akcí rozhodl Jakub Nečas. Bohemians tak bodovali popáté za sebou, což se jim povedlo naposledy před rokem a půl, a posunuli se na sedmou příčku. Boleslav naopak přišla o sérii tří výher a s Bohemians doma prohrála poprvé od roku 2009.
    • Mingazov zařídil Mladé Boleslavi výhru v Ostravě

04/11/2017 | Reportáže
      Mladá Boleslav zvítězila v utkání 13. kola v Ostravě 1:0 brankou Ruslana Mingazova ze čtrnácté minuty. Baník měl celou druhou půli převahu a závěrečnou čtvrthodinu hrál po vyloučení hostujícího brankáře Kamrana Agajeva proti deseti, ale na bod nedosáhl. Nováček tak protáhl své čekání na vítězství v nejvyšší soutěži už na dvanáct kol, naopak Mladá Boleslav v lize potřetí za sebou zvítězila a v neúplné tabulce se posunula na deváté místo.
    • Mebrahtu sestřelil hattrickem Zlín a Boleslav po měsíci vyhrála

22/10/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Zlína prohráli v 11. kole první ligy s Mladou Boleslaví vysoko 1:5. Na první domácí prohře "Ševců" v sezoně se podepsalo sedm hluchých minut v prvním poločase, v nichž Boleslav třemi góly otočila výsledek. Vedoucí branku Zlína vstřelil Ubong Ekpai, tři góly hostů dal Golgol Mebrahtu, další přidali Tomáš Přikryl a Matěj Chaluš. Středočeši tak ve Zlíně vyhráli pošesté v řadě.
    • Uhrin: Kdybych věděl, že to nemá cenu, tak bych sám odstoupil

14/10/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Mladé Boleslavi vyhráli jen dvě z posledních 13 ligových utkání a potýkají se s nezvyklou výsledkovou krizí. Generální sportovní manažer a trenér v jedné osobě Dušan Uhrin mladší si uvědomuje vážnost situace, ale nevzdává se. Cítí, že má týmu stále co dát. Jinak by prý sám skončil.
    • Plzeň vyhrála i v Mladé Boleslavi a v tabulce vede o sedm bodů

23/09/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Plzně vyhráli v Mladé Boleslavi 2:0, zvítězili i v osmém kole první ligy a už jen jedno utkání jim schází k vyrovnání historicky nejlepšího vstupu do soutěže v podání Sparty ze sezony 2011/12. O dnešním triumfu Viktorie rozhodl v úvodní čtvrthodině dvěma góly Michael Krmenčík, který se dostal do čela tabulky kanonýrů.
    • Corner Challenge v Mladé Boleslavi

15/09/2017 | Aktuální zprávy
      Mladá Boleslav není jen městem automobilů, ale také jazykově nadaných fotbalistů. Čtveřice Petr Mareš, Jakub Rada, Marek Matějovský a Jan Chramosta si při Corner Challenge střihla španělštinu, angličtinu, i nějakou tu peprnější češtinu.
    • Mingazov: Mohl jsem si užívat Prahu, ale já chci hrát fotbal

11/09/2017 | Aktuální zprávy
      Ideální start do nového angažmá prožil Ruslan Mingazov, který na poslední chvíli zamířil ze Slavie na hostování do konce roku do Mladé Boleslavi. Pětadvacetiletý turkmenský křídelník stihl v novém působišti jen dva tréninky, navzdory drobnému zranění po reprezentačním srazu nastoupil do ligového duelu s Brnem v základní sestavě a premiérovým gólem přispěl k výhře 3:0.
    • Slavia ukončila střelecké trápení a rozdrtila Mladou Boleslav 4:0

27/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Slavie v 5. ligovém kole rozdrtili Mladou Boleslav 4:0 a utnuli sérii bez vstřelené branky, která trvala více než tři zápasy. O výhře Pražanů rozhodl v první půli svými dvěma premiérovými góly v české nejvyšší soutěži Nizozemec Mick van Buren, v závěru si hosté dali po malé domů Tomáše Přikryla vlastní branku a skóre uzavřel Ukrajinec Eduard Sobol.
    • Reakce na mizerný start: Boleslav přeřadila Čmovše s Divišem do juniorky

22/08/2017 | Aktuální zprávy
      Vedení Mladé Boleslavi po špatném vstupu do sezony potrestalo hráče pokutami a přeřadilo obránce Pavla Čmovše s brankářem Jakubem Divišem do juniorky. Boleslav vypadla ve třetím předkole Evropské ligy s albánským Skënderbeu Korcë, v domácí soutěži z úvodních čtyř kol získala pouhý bod a je čtrnáctá v tabulce. Naposledy svěřenci Dušana Uhrina mladšího v sobotu na svém stadionu podlehli Liberci 0:3.
    • Magera o krizi Boleslavi: Nervy pracují, tlak je nás velký

14/08/2017 | Aktuální zprávy
      Ani na třetí pokus se fotbalisté Mladé Boleslavi nedočkali plného bodového zisku. Ambiciózní klub s nejvyššími cíli remizoval v Karviné 1:1, když o výhru přišel čtyři minuty před koncem. Po třech kolech se tak nadále choulí u dna tabulky, což se samozřejmě projevuje na atmosféře v mužstvu. Že je v kabině pořádné dusno, potvrdil i útočník Lukáš Magera.
    • Sparta pod trenérem Stramaccionim poprvé vyhrála, trefil se Lafata

07/08/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Sparty si na čtvrtý pokus připsali první soutěžní výhru pod novým trenérem Andreou Stramaccionim. Ve 2. ligovém kole v souboji dvou celků vyřazených ve 3. předkole Evropské ligy vyhráli na hřišti Mladé Boleslavi 1:0. O jediný gól se ve 28. minutě postaral kapitán David Lafata po asistenci nejnovější posily Jonathana Biabianyho. Pro Mladou Boleslav to naopak byla třetí soutěžní prohra v řadě a spolu s Brnem a Duklou je jediným týmem bez bodu.