16FK Mladá Boleslav42:71

Zprávy

• Pilík: Předvedli jsem alespoň výkon, od kterého se dá odrazit

13/08/2017 | Aktuální zprávy
      Středopolař Brna Tomáš Pilík litoval po bezbrankové remíze nevyužité brankové příležitosti. On sám si dvakrát v průběhu utkání neporadil s brankářem soupeře Tomášem Fryštákem. I když Zbrojovka nedala gól, po dvou porážkách v lize a jedné v poháru dosáhla alespoň na první ligový bod v sezoně.
    • Brno nestačilo na třetiligový HFK Olomouc a v poháru končí

08/08/2017 | Aktuální zprávy
      Hráči Brna po dvou ligových porážkách nezvládli ani 2. kolo MOL Cupu a vypadli po prohře 1:2 na hřišti třetiligového HFK Olomouc. Tak brzo v pohárové soutěži skončili naposledy před pěti lety. Jsou tak prvním ligovým celkem mimo hru.
    • Prohru beru na sebe, oba góly byly moje moje, řekl Pavlík bez výmluv

06/08/2017 | Aktuální zprávy
      Pod prohru Brna 1:2 ve Zlíně ve druhém ligovém kole se svými chybami podepsal kapitán Zbrojovky Petr Pavlík. Při vyrovnávacím gólu odhlavičkoval míč, který zřejmě mířil do rukou brankáře Dušana Melichárka, nešťastně do vlastní sítě. Vzápětí po špatném odkopu nabídl soupeři rohový kop, po němž padla vítězná branka.
    • Baroš pomohl gólem Baníku v ligové premiéře k výhře v Brně

28/07/2017 | Reportáže
      Nováček fotbalové ligy Baník Ostrava zvítězil v předehrávce úvodního kola v Brně nad domácí Zbrojovkou 3:1. K tříbodovému zisku výrazně hostům pomohl střídající Milan Baroš, který v prvním ligovém utkání po návratu z Liberce vstřelil v době převahy Brna v 73. minutě vítězný gól. Další branky Baníku dali Robert Hrubý a Bronislav Stáňa. Jediný gól Brna zaznamenal Miloš Kratochvíl.
    • Zbrojovka vsadí na hru se třemi útočníky, jedním bude navrátilec Škoda

27/07/2017 | Aktuální zprávy
      S cílem skončit v horní polovině tabulky vstoupí do nové sezony fotbalisté Zbrojovky Brno. V letní přestávce tým prošel výraznou hráčskou obměnou. Čtyři hráči odešli a šest přišlo. Trenér Svatopluk Habanec přistoupil ke změně stylu, místo jednoho chce hrát se třemi útočníky. V uplynulém ročníku skončili Brňané jedenáctí, když se podělili se Slováckem po čtrnácti nerozhodných výsledcích o titul remízového krále ligy.
    • Řezníček už patří Plzni! Viktoria mu dala smlouvu na tři roky

01/06/2017 | Aktuální zprávy
      Fotbalisté Viktorie Plzeň získali svou třetí letní posilu. Po záložnících Diegu Živuličovi a Danielu Kolářovi získali posilu do útoku, když z Brna ulovili útočníka Jakuba Řezníčka. Ten podepsal s Moravany smlouvu na tři roky.
    • Zpátky v čase: Ciprovy vzpomínky na slávistický titul

26/05/2017 | Zpátky v čase
      Ročník 1995/1996 znamenal konec 49 let dlouhého čekání sešívaných na titul. Na památné období zavzpomínal tehdejší hlavní kouč červeno-bílých František Cipro v rámci dalšího dílu pravidelného videoseriálu "Zpátky v čase".
    • Rozlučka se nevydařila, litoval Zavadil. Čím ho obdaroval Bartoněk?

21/05/2017 | Aktuální zprávy
      Brněnský záložník Pavel Zavadil neskrýval velké zklamání ze smolné sobotní porážky 0:1 v utkání předposledního kola ligy s Plzní. Zápas pro devětatřicetiletého záložníka představoval rozlučku s domácím publikem, protože po sezoně zamíří do Opavy, kde bydlí.
    • Pavlík z Brna: Asi už jsme zachránění. Ale klidný budu, až to bude oficiální

08/05/2017 | Aktuální zprávy
      Obránce Petr Pavlík vstřelil v duelu se Zlínem svůj premiérový gól v české lize a přispěl k důležité výhře brněnských fotbalistů 2:0. Ve druhém poločase překonal hlavou brankáře Milana Švengera, který ale ještě stačil míč vyrazit. Chvíli nebylo jasné, zda balon přešel brankovou čáru, a devětadvacetiletý zadák si tak oslavu nevychutnal úplně naplno.
    • Fotbalisté Brna po výhře 2:0 nad Zlínem nakročili k záchraně

07/05/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Brna porazili ve 27. ligovém kole Zlín 2:0 a výrazně se přiblížili k záchraně. Na předposlední Hradec Králové mají tři kola před koncem soutěže osmibodový náskok. Oba góly vstřelila Zbrojovka hlavou, v závěru prvního poločasu otevřel skóre Jakub Řezníček a druhou branku přidal v 67. minutě Petr Pavlík. Brno doma v lize bodovalo se Zlínem posedmé za sebou.
    • ZPÁTKY V ČASE: Zelenkův povedený debut odskákala Plzeň

05/05/2017 | Zpátky v čase
      V rámci dalšího dílu oblíbené videorubriky "Zpátky v čase" zavzpomínal bývalý skvělý útočník Luděk Zelenka na svůj ligový debut proti Plzni. Během čtyř minut v něm svoji premiérovou brankou v nejvyšší soutěži rozhodl zápas.
    • Jihlava porazila Brno 3:0 a opustila poslední místo tabulky

28/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jihlavy porazili v 26. ligovém kole Brno 3:0. Vysočina rozhodla o výhře třemi góly v druhém poločase, kdy se trefili Lukáš Zoubele, Jakub Fulnek a Davis Ikaunieks. Jihlava dosáhla na nejvyšší vítězství v ligové sezoně a z posledního místa tabulky se posunula na čtrnáctou příčku o dva body před Hradec Králové a Příbrami. Oba soupeři ale mají zápas k dobru. Brno prohrálo potřetí z posledních čtyř kol a před Vysočinou má už jen tříbodový náskok.
    • Zpátky v čase: Rezkovy vzpomínky na Vrbovu Plzeň

24/04/2017 | Zpátky v čase
      V dalším díle oblíbených videí "Zpátky v čase" zavzpomínal příbramský záložník Jan Rezek na říjen 2008, kdy pod novým trenérem Pavlem Vrbou odstartovala úspěšná éra Viktorie Plzeň.
    • Mladá Boleslav díky Mebrahtuově hattricku vyhrála v Brně 3:2

22/04/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Mladé Boleslavi zvítězili ve 25. kole první ligy v Brně nad Zbrojovkou 3:2 díky hattricku Australana Golgola Mebrahtua. První domácí gól vstřelil Jakub Přichystal a druhý Pavel Zavadil. Boleslav si upevnila čtvrté místo v tabulce, na třetí Spartu ztrácí jeden bod, ale letenský tým má k dobru nedělní šlágr s Plzní.