16FC Zbrojovka Brno2515:3520

Zprávy

• Vraštil z Brna: Už i fanoušci jdou skoro proti nám, ale musíme to ustát

15/04/2018 | Aktuální zprávy
      Obránce Lukáš Vraštil považuje situaci fotbalistů Brna za kritickou. Po sobotní prohře 0:1 na Slovácku klesla Zbrojovka v ligové tabulce na poslední místo a na záchranu ztrácí čtyři body. Z posledních pěti kol získali Brňané jediný bod a v osmi jarních kolech vstřelili jen dva góly.
    • Brno po prohře na Slovácku kleslo na dno tabulky

14/04/2018 | Reportáže
      Slovácka porazilo v duelu sestupem ohrožených týmů Zbrojovku Brno 1:0. Branku vstřelil v 58. minutě obránce Jan Juroška. Brňané už 490 minut nevstřelili v lize branku a po dnešní prohře klesli na poslední místo v tabulce, kde vystřídali Ostravu. Slovácko bodovalo ve čtyřech z posledních pěti domácích zápasů.
    • Brňané třikrát trefili tyč a s Karvinou jen remizovali 0:0

31/03/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Zbrojovky Brno ve 22. kole první ligy remizovali s Karvinou 0:0. I když měli svěřenci trenéra Romana Pivarníka po většinu utkání výraznou územní převahu, gól nedali - dvakrát nastřelili břevno a jednou tyč. I tak se předposlední tým tabulky, který vyhrál v jediném z posledních sedmi kol, bodově dotáhl na čtrnácté Slovácko. Na gól čekají Brňané už 310 minut. Karviná v lize neprohrála už posedmé za sebou a v posledních čtyřech zápasech remizovala.
    • Pulkrab dalšími dvěma góly zařídil výhru Liberce nad Brnem 2:0

16/03/2018 | Reportáže
      Liberec porazil v předehrávce 21. ligového kola Brno 2:0. Oba góly dal v prvním poločase Matěj Pulkrab, jenž je s šesti brankami nejlepší střelec jarní části sezony. Slovan se minimálně do soboty dostal na třetí místo tabulky o dva body před Olomouc, která má k dobru utkání s Karvinou. Zbrojovka naopak podruhé za sebou prohrála a zůstala na sestupové patnácté příčce.
    • Mladá Boleslav po šesti prohrách zabrala a zvítězila v Brně 3:0

10/03/2018 | Reportáže
      Mladá Boleslav se ve druhém utkání pod novým koučem Jozefem Weberem dočkala prvních bodů a výhrou 3:0 v Brně ukončila neúspěšnou šnůru, která se zastavila na šesti ligových porážkách. Hosté dali všechny góly už v první půli, kdy se dvakrát trefil Jiří Valenta a po něm Lukáš Pauschek. Boleslav přeskočila Brno v tabulce a je dvanáctá. Zbrojovka ztrácí na soupeře bod a propadla se o skóre na sestupovou patnáctou příčku.
    • Olomouc prohrála v Brně a může přijít o druhé místo

24/02/2018 | Reportáže
      Olomouc v 18. kole prohrálai v Brně 0:1 a může přijít o druhé místo v tabulce. Zbrojovka, které výhru zařídil gól Rafaela Acosty z 29. minuty, se vzdálila sestupovému pásmu na pět bodů. Hanácký nováček na hřišti Brna prohrál páté utkání nejvyšší soutěže za sebou bez vstřeleného gólu.
    • Bohemians v deseti udrželi výhru nad Brnem a jsou v lize šestí

17/02/2018 | Reportáže
      Fotbalisté Bohemians 1905 porazili v úvodním jarním kole první ligy Brno 1:0 a posunuli se na šesté místo tabulky. Zápas rozhodl v 63. minutě z penalty Dominik Mašek a Pražané už výhru udrželi i po vyloučení Siima Lutse z 66. minuty. Bohemians se povedla odveta za lednové prohrané finále zimního turnaje Tipsport ligy s Brnem, naopak kouči Zbrojovky Romanu Pivarníkovi v den jeho 51. narozenin nevyšel návrat do Ďolíčku, kde dříve trénoval.
    • Zpět na místě činu. TOP 5 zimních návratů z hostování

09/02/2018 | Aktuální zprávy
      Podzim aktuálního ligového ročníku odehráli jinde, na jaře už však znovu budou oblékat dres svého původního klubu, který je povolal zpět do svých služeb. Přes startem jarní části jsme pro vás připravili přehled pěti nejzajímavějších návratů z hostování.
    • Pivarník: Bazeljuk nám může hodně pomoci, Koné si hledá nové angažmá

25/01/2018 | Rozhovory
      Jen samé triumfy zatím v přípravě sbírá brněnská Zbrojovka, která si proti Bohemians zahraje finále Tipsport ligy. Pro trenéra Romana Pivarníka je ale pochopitelně důležitější to, že jeho mužstvo začíná mít jasnou herní tvář, se kterou chce dojít k záchraně. Už u toho ale nebude Tožan Francis Koné, jenž si hledá nový klub.
    • Elitní posila pro Zbrojovku. Záchranu má Brnu vystřílet Bazeljuk

11/01/2018 | Aktuální zprávy
      Fotbalisty Zbrojovky Brno posílí ruský útočník Konstantin Bazeljuk z CSKA Moskva. Podle klubového webu přichází čtyřiadvacetiletý hráč na hostování do konce sezony s opcí na přestup. Bazeljuk si už v kariéře zahrál i Ligu mistrů, v níž nastoupil do dvou utkání proti Bayernu Mnichov.
    • Zbrojovka dál posiluje defenzivu. Po Kryštůfkovi ulovila Sukupa

09/01/2018 | Aktuální zprávy
      Fotbalisty Zbrojovky Brno posílí obránce Ondřej Sukup, který se vrací do české ligy z působení ve Varně. V Brně podepsal smlouvu na dva a půl roku. Devětadvacetiletý odchovanec Slovácka hrál před předloňským odchodem do Bulharska první ligu za Olomouc a Baník Ostrava.
    • Brno pod lupou: Pivarníkova léčba zabírá, sestup by byl pro klub katastrofou

21/12/2017 | Aktuální zprávy
      Podzimní počínání Zbrojovky lze rozdělit do dvou zcela odlišných období. Před Pivarníkem a po něm. Po příchodu slovenského odborníka se totiž Brno výsledkově zvedlo, svou zarputilostí začalo sbírat cenné body do tabulky a z pásma sestupu se nakonec vydrápalo na současnou dvanáctou příčku. Do ideálu však měla hra týmu pořád daleko.
    • Fotbalisté Zlína v oslabení vybojovali v Brně remízu 1:1

02/12/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Brna remizovali v 16. kole první ligy se Zlínem 1:1. Zbrojovka vedla od 32. minuty po brance Martina Zikla, hosté však po drtivé převaze v 83. minutě vyrovnali zásluhou Mirzada Mehanoviče, přestože v té době už hráli v oslabení po vyloučení Ondřeje Bači. Brno tak z posledních tří zápasů získalo sedm bodů, Zlín naopak na podzim ani jednou venku nevyhrál.
    • Brno vyhrálo v Jihlavě a odskočilo sestupovému pásmu

24/11/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Brna v 15. kole první ligy porazili 2:0 Jihlavy a poprvé v sezoně vyhráli venku. Zbrojovka, o jejímž vítězství rozhodl dvěma góly Michal Škoda, odskočila pásmu sestupu na rozdíl pěti bodů, Vysočina naopak může klesnout na poslední příčku.
    • Zelený vystřelil Jablonci těsnou výhru nad Brnem

05/11/2017 | Reportáže
      Fotbalisté Jablonce ve 13. kole první ligy doma porazili Brno 1:0 a slaví první výhru po více než měsíci. V tabulce se Severočeši vrátili na šestou příčku, naopak Brno je po deváté prohře v sezoně poslední. Jediným gólem utkání rozhodl Jaroslav Zelený, Stanislav Tecl neproměnil penaltu.