15FC Vysočina Jihlava41:61
    16FC Zbrojovka Brno42:81
    Krátké zprávy
    Vašek už je v tréninku

22/08 13:24 | Brankář ostravských fotbalistů Petr Vašek se tři dny po srážce s teplickým hráčem Martinem Fillem v ligovém utkání vrátil k lehkému tréninku. Osmatřicetiletý gólman Baníku vyvázl z tvrdého střetu se zablokovanou krční a hrudní páteří a naraženinami.

Odvolání Habance

21/08 19:15 | Vedení fotbalistů Brna odvolalo trenéra Svatopluka Habance. Tým, který je po čtyřech ligových kolech poslední v tabulce, povedou v sobotním zápase proti Spartě dosavadní asistenti Richard Dostálek a Lukáš Přerost. Zobrazit více

TIKI-TAKA

21/08 16:26 | Uplynulé 4. kolo HET ligy rozebere v pondělí od 20:00 hodin na stanici O2 TV Sport zábavná show TIKI-TAKA. Moderátor Petr Svěcený přivítá řadu zajímavých hostů, jako například Horsta Siegla, Luboše Kaloudu, herce Pavla Nového nebo scénáristu Petra Kolečka.

Vašek bude fit

20/08 13:44 | Bez vážnějších následků vyvázl ostravský fotbalový gólman Petr Vašek z tvrdé srážky s teplickým Martinem Fillem. Zkušený brankář má jen zablokovanou krční a hrudní páteř. Zobrazit více

Hodnocení Jiráčka

20/08 11:12 | Záložník Petr Jiráček vidí po úvodních čtyřech kolech nového ligového ročníku současnou slabinu zlínského týmu v rozdílném výkonu v jednotlivých poločasech. Zobrazit více

Návrat Hovorky

19/08 11:14 | Dlouhé čekání fotbalisty Davida Hovorky je u konce. Po více než šesti měsících si zahrál za Spartu a pomohl jí k výhře 1:0 nad Slováckem. Zobrazit více

Upřesnění 6. kola

18/08 15:39 | Svůj přesný termínový řád už zná také 6. kolo HET ligy. Podívejte se, kdy bude hrát váš oblíbený klub. Zobrazit více

Sparta bez Rosického

18/08 10:02 | Sparťané se v dnešním utkání 4. kola první ligy doma se Slováckem budou muset obejít bez nemocného záložníka Tomáše Rosického. Bývalý reprezentační kapitán přitom podle deníku Sport měl poprvé od loňského návratu z Arsenalu nastoupit v základní sestavě.

Plzeňský skalp Larnaky

17/08 22:23 | Viktoria Plzeň si v prvním zápase 4. předkola Evropské ligy poradila na domácím hřišti s AEK Larnaka a vyhrála 3:1! Kyperský tým šel rychle do vedení, ještě do poločasu ale Západočeši stav otočili góly Bakoše a Koláře. V druhé půli poté náskok zvýšil znovu Bakoš, který proměnil penaltu. Odveta čeká Plzeň na Kypru 24. srpna.

Fotbal Extra

17/08 14:52 | Před čtvrtým kolem HET ligy vám na ČT Sport nabídneme nové vydání pořadu Fotbal Extra, který pozve diváky na nadcházející ligové kolo. Zobrazit více