<
16.kolo
>
    #KlubZSB
    1FC Viktoria Plzeň1634:546
    2SK Slavia Praha1627:732
    3SK Sigma Olomouc1623:1032
    4FC Slovan Liberec1624:1630
    5AC Sparta Praha1621:1228
    6FK Teplice1620:1723
    7Bohemians Praha 19051615:1422
    8FK Jablonec1621:2021
    9FC Fastav Zlín1618:2320
    10FK Dukla Praha1618:2919
    11FK Mladá Boleslav1619:2917
    12FC Zbrojovka Brno1612:2315
    13MFK Karviná1616:2514
    141.FC Slovácko1613:2312
    15FC Baník Ostrava1621:3211
    16FC Vysočina Jihlava1615:3210

    Zimní příprava 2018

    FC Viktoria Plzeň:

    3. ledna: zahájení přípravy

    Plzeň - Ústí nad Orlicí 3:0
    Branky: 3. Petržela, 62. Kolář, 83. Krmenčík.

    Plzeň - Domažlice 7:4
    Branky: 15. a 32. Kopic, 8. Havel, 20. Kolář, 34. Chorý, 37. Petržela, 56. Bakoš - 24. a 87. Došlý, 22. Mužík, 52. Hejda.

    Plzeň - Sokolov 6:0
    Branky:
    58. a 74. Chorý, 12. Kolář, 33. Kopic, 54. Bakoš z pen., 70. Ivanschitz.

    15. až 25. ledna: soustředění ve Španělsku

    Plzeň - Basilej 2:1
    Branky: 49. Bakoš (pen.), 56. Čermák – 17. Bua.

    FC Viktoria Plzeň - FC Red Bull Salzburg 0:5
    Branky: 24. Schmid, 44. Minamino, 50. Dabbur, 56. Hwang, 66. Haidara

    28. ledna: dvě utkání projektu „Kopeme za fotbal“

    30. ledna až 8. února: soustředění ve Španělsku (soupeři v jednání)

    15. února: Partizan Bělehrad – Plzeň (první utkání play off Evropské ligy)


    SK Slavia Praha:

    3. ledna: zahájení přípravy (kondiční a fyzické testy)

    5. - 15. ledna: kondiční soustředění ve Španělsku 

    Real Balompédica Linense - Slavia Praha 4:2 (3:1)
    Branky:
    10. a 14. Cuero, 19. Juanpe, 51. Ibrahima - 24. Necid, 64. Stoch.

    Slavia Praha - Žižkov 5:0
    Branky: 3. Jugas, 16. Bořil, 61. Auer, 66. Stoch (pen.), 86. Stoch

    23. ledna - 5. února: herní soustředění v Dubaji

    25. ledna: Slavia Praha - Petrohrad

    29. ledna: Slavia Praha - Bröndby Kodaň

    31. ledna: Slavia Praha - Kuang-čou Evergrande

    3. února: Slavia Praha - Šachtar Doněck

    10. února: Slavia Praha - dosud neurčený soupeř


    SK Sigma Olomouc:

    5. ledna: zahájení přípravy 

    Olomouc - Prostějov 5:0
    Branky:
    22. a 43. Moulis, 36. a 40. Řezníček, 86. Yunis.

    Olomouc - Hlučín 7:0
    Branky: 26. a 42. Yunis, 4. Hála, 12. Zlatohlávek, 34. Zahradníček, 79. Plšek, 85. Zmrzlý.

    Olomouc - Hradec Králové 7:3
    Branky: 48. a 83. Hála, 77. a 81. Manzia, 14. Plšek, 29. Řezníček, 74. Kalvach - 51. a 72. Martan, 88. Pajer

    Dunajská Streda - Olomouc 1:2
    Branky: 14. Vida – 45. Polom, 89. Yunis

    24. ledna: Olomouc - Opava (11:00, Andrův stadion)

    29. ledna - 3. února: soustředění v Turecku

    2. února: Maribor - Olomouc (Turecko)

    10. února: Olomouc - Liberec (Andrův stadion)



    FC Slovan Liberec:

    3. ledna: zahájení přípravy (10:30 úvodní trénink)

    4. ledna: kondiční testy v Praze

    5. - 12. ledna: soustředění na Kypru

    Liberec - Hradec Králové 0:5 (Tipsport liga)
    Branky: 58. a 76. Schwarz, 64. Vlkanova, 69. Súkenník, 71. Martan. 

    Liberec - Jablonec 1:1
    Branky: 31. Doležal – 7. Pulkrab

    24. ledna - 5. února: soustředění na Kypru

    26. ledna: Liberec - dosud neurčený soupeř

    29. ledna: Liberec - dosud neurčený soupeř

    1. února: Liberec - dosud neurčený soupeř

    4. února: Liberec - dosud neurčený soupeř

    10. února: Olomouc - Liberec (14:00)



    AC Sparta Praha:

    4. ledna: zahájení přípravy

    6. ledna: testy na FTVS

    Sparta - Táborsko 7:2
    Branky: 53., 57. a 62. Drchal, 75. a 77. Lafata, 32. Ben Chaim, 35. Juliš - 2. a 26. Vozihnoj.

    11. - 19. ledna: soustředění v Benahavísu (Španělsko)

    AC Sparta Praha - Tianjin Quanjian FC 4:1
    Branky: 19. Hovorka, 23. Chaim, 26. Chaim, 65. Frýdek – 76. Cheng

    25. ledna: Sparta - Vltavín (14:00, Strahov)

    28. ledna - 9. února: soustředění v Málaze

    31. ledna: dosud neurčený soupeř

    3. února: dosud neurčený soupeř

    7. února: dosud neurčený soupeř


    FK Teplice:

    3. ledna: zahájení přípravy

    4. ledna: testy na FTVS

    7. - 12. ledna: soustředění v Písku

    Teplice - Písek 4:1
    Branky:
    4. Krob, 25. A. Kučera, 33. Žitný, 55. Vaněček - 58. Froněk.

    Ústí nad Labem - Teplice 3:3
    Branky:
    31. Jindráček, 48. Výborný, 52. Dramé – 12. Červenka, 16. Vaněček, 90. Soungole

    Vlašim - Teplice 0:2
    Branky: 46. Šup, 67. T. Kučera.

    23. ledna: Vyšehrad - Teplice (14:30)

    26. ledna - 4. února - soustředění na Kypru

    28. ledna: Górnik Zabrze - Teplice

    31. ledna: Soligorsk - Teplice

    3. února: Partizan Bělehrad - Teplice

    10. února: Teplice - Táborsko (14:30)


    Bohemians Praha 1905:

    8. ledna: zahájení přípravy

    9. ledna: testy na FTVS

    Bohemians 1905 - Táborsko 2:0 (Tipsport liga)
    Branky: 13. Mašek, 39. Tetteh.

    Bohemians 1905 - Varnsdorf 3:1 (Tipsport liga)
    Branky: 33. Hašek ml., 63. Mašek z pen., 73. Dias - 54. Barac.

    Bohemians 1905 - Olympia Praha 2:0 (Tipsport liga)
    Branky: 10. Mašek, 44. Hašek

    24. ledna: zápas o umístění v Tipsport lize

    25. ledna: zápas o umístění v Tipsport lize

    26. ledna - 4. února: soustředění v Turecku (Lara)

    10. února: Bohemians 1905 - Ružomberok (Ďolíček)



    FK Jablonec:

    3. ledna: zahájení přípravy

    Jablonec - Velké Hamry 4:1
    Branky: 46. a 78. Tecl, 23. Schön, 59. Masopust - 40. Šedý.

    Jablonec - Neugersdorf 6:0
    Branky: 24. Jovovič, 28. Tecl, 52. Doležal, 56. Lischka, 62. Schön, 84. Mihálik.

    Jablonec - Jihlava 2:1 (Tipsport liga)
    Branky: 68. Pernica, 70. Diviš - 80. Klíma.

    15. ledna: testy na FTVS v Praze

    Liberec - Jablonec 1:1
    Branky: 31. Doležal – 7. Pulkrab.

    Jablonec - Hradec Králové 0:3
    Branky: 19. Šípek, 34. Schwarz, 45. Schwarz.

    24. ledna: Jablonec - Žižkov (11:00, UMT Mšeno)

    27. ledna - 7. února: soustředění v Portugalsku (v plánu tři zápasy turnaje Atlantic Cup)


    FC Fastav Zlín: 

    8. ledna: zahájení přípravy,

    Rapid Vídeň - Zlín 1:1
    Branky: 76. Mujakic - 34. Mehanovič z pen

    Zlín - Opava 2:0
    Branky: 35. Gajić, 55. Vukadinovič

    Zlín - Opava 3:3
    Branky: 43. Gettler, 53. Mlynek, 53. Tureček – 3. Kotlík, 23. Socha, 46. Jurečka.

    24. ledna: Zlín - Zlaté Moravce (13:00, umělá tráva Vršava),

    27. ledna: Zlín - Třinec (11:00, umělá tráva Vršava),

    31. ledna - 2. února: soustředění v Turecku (v jednání dva až tři zápasy),

    10. února: Zlín - Slovan Bratislava (14:00, Zlín)


    FK Dukla Praha:

    3. ledna: zahájení přípravy

    Lipsko - Dukla 2:0
    Branky: 13. Palacios, 70. Bruma.

    Dukla - Neugersdorf 2:0 
    Branky: 42. Brandner, 44. Holenda.

    1. FC Norimberk - FK Dukla Praha 2:1
    Branky: 48. Stefanias, 80. Garcia – 81. Brandner

    Chotěbuz - Dukla 2:0
    Branky: 76. Baude, 83. Stein.

    24. ledna: Vlašim - Dukla

    27. ledna: přípravné utkání s dosud neurčeným soupeřem

    30. ledna - 9. února: soustředění v Turecku (tři utkání s dosud neurčenými soupeři


    FK Mladá Boleslav:

    3. ledna: zahájení přípravy

    Mladá Boleslav - Velké Hamry 7:0 
    Branky:
    20., 84. a 89. Ladra, 17. Novák, 30. Mareš, 63. Klobása, 82. Přikryl.

    Mladá Boleslav - Zápy 2:0
    Branky:
    63. Klobása, 75. Jánoš.

    Mladá Boleslav - Vltavín 3:1
    Branky: 46. a 48. Komlichenko, 3. Chramosta - 84. Tichý

    Dynamo Drážďany - Mladá Boleslav 1:4
    Branky: 72. Mlapa – 32. Přikryl, 49. Komličenko, 77. Valenta, 82. Valenta

    23. ledna: Mladá Boleslav - Varnsdorf

    26. ledna - 4. února: soustředění na Kypru

    28. ledna: Concordia Chiajna - Mladá Boleslav (na Kypru)

    31. ledna: Čukarički - Mladá Boleslav (na Kypru)

    3. února: Šachťor Soligorsk - Mladá Boleslav (na Kypru)

    10. února: Mladá Boleslav - České Budějovice


    FC Zbrojovka Brno:

    3. ledna: zahájení přípravy

    Brno - Pardubice 3:1 (Tipsport liga)
    Branky: 44. Juhar, 62. Kratochvíl z pen., 89. Růsek - 37. Fousek.

    Brno - Znojmo 1:0 (Tipsport liga)
    Branka: 2. Vraštil.

    Brno - Vyškov 6:1
    Branky:
    1. a 15. z pen. Pilík, 48. a 61. Kratochvíl, 42. Pavlík, 73. Koné - 5. Lahodný.

    Brno - Skalica 1:0 (Tipsport liga)
    Branka: 34. Juhar.

    Brno - Nitra 2:0
    Branky: 29. Růsek, 65. Juhar.

    25 - 26. ledna, Final Four Tipsport ligy

    30. ledna: Hradec Králové - Brno (16:00, Uherský Brod)

    31. ledna - 10. února: odlet na soustředění do Turecka (v jednání 3 zápasy, soupeř dosud neurčen)


    MFK Karviná:

    3. ledna: zahájení přípravy

    Karviná - Górnik Zabrze 2:2
    Branky:
    9. Šisler, 38. Budínský - 12. a 43. Angulo.

    Karviná - Třinec 1:0
    Branka:
    67. Weber.

    Karviná - Gliwice 1:1
    Branky: 20. Rugaševič (vla.) – 88. Krakowczyk.

    24. ledna: Karviná - Frýdek-Místek

    27. ledna: Karviná - Raków Čenstochová

    10. února: Trnava - Karviná


    1.FC Slovácko:

    3.-4. ledna: zdravotní a kondiční testy v Olomouci

    5.-14. ledna: soustředění v Turecku 

    Kayserispor - Slovácko 4:1
    Branky: 30. Bulut, 44. Mendes, 65. Stojiljkovič, 79. Varela - 46. Kubala.

    Slovácko - Teuta Drač 1:0 
    Branka: 80. Navrátil.

    Slovácko - Vítkovice 4:0
    Branky: 2. Petr, 15. Kubala, 32. Petr, 60. Daníček.

    28. ledna: Rapid Vídeň - Slovácko (14:00, stadion Allianz, Vídeň)

    1.-11. února: soustředění v Turecku (v plánu tři až čtyři zápasy, soupeři v jednání)


    FC Baníku Ostrava:

    4. ledna: zahájení přípravy

    Ostrava - Hlučín 2:1 
    Branky:
    36. O. Šašinka, 68. De Azevedo z pen. - 18. Fojtík.

    Ostrava - Valašské Meziříčí 7:0
    Branky: 6. Mičola, 25. Poznar, 34. J. Šašinka, 61. Baroš, 63. Fillo, 79. Diop, 87. O. Šašinka.

    Ostrava - Trenčín 3:0
    Branky: 8. Sus, 26. Breda, 70. Šašinka.

    15. - 20. ledna: soustředění v Kroměříži

    Žilina - Ostrava 2:0
    Branky: 8. Mráz, 70. Diaz.

    27. ledna: Ostrava - Michalovce (11:00, umělá tráva Orlová)

    28. ledna - 7. února: soustředění v Beleku (Turecko)

    30. ledna: Ostrava - Sönderjyske (Belek)

    2. února: soupeř v jednání

    6. února: soupeř v jednání

    10. února: Ostrava - Petřkovice (15:00, Městský stadion)


    FC Vysočina Jihlava:

    3. ledna: zahájení přípravy

    5. ledna: testy na FTVS v Praze

    Jihlava - Hradec Králové 2:2 (Tipsport liga)
    Branky: 21. Urblík, 25. Marcin - 67. a 86. Miker.

    Jihlava - Jablonec 1:2 (Tipsport liga)
    Branky: 80. Klíma - 68. Pernica, 70. Diviš.

    Jihlava - České Budějovice 4:2
    Branky: 58. Ikaunieks, 75. Záviška, 83. Dvořák, 88. Záviška – 5. Pešek, 69. Pešek.

    Jihlava - České Budějovice 1:1
    Branky: 30. Mara – 35. Táborský.

    Jihlava - Liberec 4:1
    Branky: 43. Fulnek, 74. Ikaunieks, 78. Daníček, 83. Ikaunieks - 19. Pulkrab.

    27. ledna: Jihlava - dosud neurčený soupeř

    31. ledna - 7. února: soustředění v Turecku

    2. února: Jihlava - Dynamo Moskva

    5. února: Jihlava - dosud neurčený soupeř

    10. února: Vlašim - Jihlava