<
1.kolo
>
    #KlubZSB
    1SK Slavia Praha00:00
    2MFK Karviná00:00
    3FC Baník Ostrava00:00
    4FK Teplice00:00
    5FC Slovan Liberec00:00
    6FK Jablonec00:00
    7SK Sigma Olomouc00:00
    8FK Mladá Boleslav00:00
    9FC Fastav Zlín00:00
    10Bohemians Praha 190500:00
    111.FC Slovácko00:00
    12FK Dukla Praha00:00
    13FC Viktoria Plzeň00:00
    14AC Sparta Praha00:00
    15SFC Opava00:00
    161.FK Příbram00:00

    Letní příprava 2018

    FC Viktoria Plzeň:

    13. - 14. června: zahájení přípravy (funkční testy)

    15. června: úvodní trénink

    19. června: Doubravka - Plzeň

    23. června: Klatovy - Plzeň (14:30)

    27. června: Sokolov - Plzeň (v Mariánských Lázních)

    1. července: České Budějovice - Plzeň (v Přešticích)

    4. - 14. července: soustředění v rakouském Westendorfu, v plánu tři zápasy (7., 10. a 14. července)


    SK Slavia Praha:

    15. června: zahájení přípravy

    16.-23. června: soustředění v Rakousku (Aigen)

    24. června: Chotěboř - Slavia (17:00)

    29. června: Slovan Bratislava - Slavia (Česko-slovenský Superpohár)

    2.-15. července: soustředění v Rakousku (Neuhofen)

    14. července: Slavia - neurčený soupeř


    FK Jablonec: 

    18. června:
    zahájení přípravy, testy na FTVS

    23. června: Jablonec - dosud neurčený soupeř

    27. června: Jablonec - Jihlava

    30. června: Jablonec - Vlašim (Neveklov)

    4. července: Jablonec - Varnsdorf (Heřmanice)

    5. - 15. července: soustředění v Rakousku (Kaprun)

    7. července: Salcburk - Jablonec (16:00, Bramberg)

    12. července: Jablonec - dosud neurčený soupeř

    14. července: Jablonec - dosud neurčený soupeř


    SK Sigma Olomouc: 

    18. června: zahájení přípravy

    23. června: Olomouc - Frýdek-Místek, Olomouc - Liptovský Mikuláš

    27. června: Olomouc - Hradec Králové

    30. června: Olomouc - Trnava (Rakvice)

    3. července: Olomouc - Ružomberok

    6. - 14. července: soustředění v Polsku

    9. července: Olomouc - dosud neurčený soupeř

    13. července: Cracovia Krakov - Olomouc


    AC Sparta Praha: 

    18. června: zahájení přípravy

    19. - 20. června: testy na FTVS

    23. června: Sparta - Trenčín (11:00 a 14:00, Strahov)

    27. června: Sparta - Ružomberok (11:00, Strahov)

    30. června - 11. července: soustředění v Rakousku (Bad Leonfelden, přípravná utkání v jednání)

    14., nebo 15. července: Sparta - dosud neurčený soupeř


    FC Slovan Liberec: 


    18. června:
    zahájení přípravy

    23. června: Liberec - Ústí nad Labem (11:00, Raspenava)

    29. června: Liberec - Varnsdorf (13:30, Hrádek n.N.), Neugersdorf - Liberec (17:30)

    3. července: Liberec - neurčený soupeř (Rakousko)

    6. července: Liberec - neurčený soupeř (Rakousko)

    9. července: Liberec - neurčený soupeř (Rakousko)

    15. července: Liberec - Slask Vratislav (14:30)


    Bohemians 1905:

    18. června: zahájení přípravy

    20. června: testy na FTVS

    23. června: turnaj v Benátkách nad Jizerou (Mladá Boleslav, Slovan Bratislava, Bohemians Praha 1905, Hradec Králové)

    26. června: Bohemians - Trenčín (10:30, Uhříněves)

    29. června - 6. července: soustředění v Rakousku

    30. června: Bohemians 1905 - neurčený soupeř

    3. července: Bohemians 1905 - neurčený soupeř

    6. července: Bohemians 1905 - neurčený soupeř

    14. července: Viktoria Žižkov - Bohemians 1905


    FK Teplice:

    14. června:
    zahájení přípravy

    15. června: testy na FTVS

    17. - 22. června: soustředění v Písku

    20. června: Teplice - Táborsko (Písek)

    27. června: Teplice - Ústí nad Labem (Dubí)

    30. června: Teplice - Lokomotiv Lipsko

    2. července: odjezd na soustředění v Modré u Děčína (v plánu jedno utkání)

    10. července: Teplice - Litoměřicko

    14. července: Teplice - Sokolov


    FK Mladá Boleslav: 

    18. června: zahájení přípravy

    23. června: turnaj v Benátkách nad Jizerou (Mladá Boleslav, Slovan Bratislava, Bohemians Praha 1905, Hradec Králové)

    5.-14. července: soustředění v Rakousku (Windischgarsten, hotel Dilly)


    FC Fastav Zlín:

    15. června: zahájení přípravy

    20. června: Zlín - Znojmo

    26. června - 1. července: soustředění v Rakousku (Vídeň),

    27. června:
    Zlín - Ferencváros Budapešť

    1.července:
    dosud neurčený soupeř

    7. července:
    Zlín - Frýdek-Místek

    14. července:
    Zlín - Zlaté Moravce


    FK Dukla Praha:

    18. června: začátek přípravy v Satalicích

    27. června: Vlašim - Dukla

    30. června: Perleťový pohár v Žirovnici

    3. července: Pardubice - Dukla

    4. - 12. července: zahraniční soustředění


    1.FC Slovácko: 

    12. června: zahájení přípravy

    12.-13. června: kondiční testy v Olomouci

    14.-20. června: soustředění ve Velkých Losinách

    23. června: Slovácko - FK Sereď

    27. června: Slovácko - Spartak Trnava

    30. června: Slovácko - AS Trenčín

    7.-14. července: soustředění v Rakousku (Lambrechterhof)

    7. července: Slovácko - St. Pölten

    11. července: Slovácko - Spartak Moskva (v jednání)

    14. července: Slovácko - FK Rostov (v jednání)


    FC Baník Ostrava:

    18. června: zahájení přípravy

    23. června: Ostrava - Ružomberok (11:00, Bolatice)

    27. června: Ostrava - Zlaté Moravce (17:00, Kroměříž)

    30. června: Ostrava - Senica (11:00, Kroměříž)

    3. nebo 4. července:
    Trnava - Ostrava (17:00)

    7. července:
    Katovice - Ostrava (16:00)

    11. července: Ostrava - neurčený soupeř (Rakousko)

    14. července: Ostrava - neurčený soupeř (Rakousko)


    MFK Karviná:

    23. června: Karviná - Cracovia Krakow (Dětmarovice)

    26. června: Karviná - Górnik Zabrze

    30. června: Karviná - Wisla Krakow (Myślenice)

    4. července: Karviná - Zaglebie Sosnowiec (Goslaw)

    7. července: Vítkovice - Karviná (místo v jednání)

    9. - 14. července: soustředění v Polsku (Ustroň)

    10. července: Ružomberok - Karviná (místo v jednání)

    14. července: Odra Opole - Karviná (místo v jednání)


    SFC Opava:

    13. června: zahájení přípravy

    23. června: Opava - Vítkovice (15:00, Oldřišov), Opava - Žilina (18:00)

    26. června: Nitra - Opava

    30. června: Opava - Opole (17:00, Štěpánkovice)

    5. července: Górnik Zabrze - Opava

    7. července: Vratislav - Opava (16:00, stadion Oporowska),

    14. července: Skalica - Opava


    1.FK Příbram:

    18. června: Začátek přípravy

    23. června: České Budějovíce - Příbram, (11:00, hřiště Složiště)

    27. června: Táborsko - Příbram (17:00, Tábor)

    30. června: Hradec Králové - Příbram (17:00, Písek)

    6. července: Soustředění Kaprun (Rakousko)

    8. července: Příbram - Dynamo Kyjev

    9. července: Příbram - KFC Uerdingen 05

    11. července: Příbram - FC Botosani

    13. července: Příbram - FC UFA